Kendin Ol, Hayatı Keşfet

7,7/10  (3 Oy) · 
7 okunma  · 
6 beğeni  · 
749 gösterim
Güçlü Yaşam İçin 10 Öneri Nasılsa bir ömrü yaşayacağız, neden kendimiz olarak ve coşkuyla yaşamayalım?

Bazen istediğiniz gibi bir hayat yaşayamamaktan üzüntü duyar mısınız? Keşke dediğiniz olur mu? Şöyle içinize sinerek, dolu dolu gülerek ve korkusuzca geçirdiğiniz günler ne sıklıktadır hayatınızda?

Bu kitapta, kendimizi tanımak ve istediğimiz hayatı yaşamak için üzerinde düşünmeniz gereken konuları anlatıyor ve uygulama önerilerinde bulunuyor yazarlar.

Kendin Ol, Hayatı Keşfet öğrenen insan olmaya davet edip, anlam verme sistemimizi beraberce keşfedeceğimiz bir yolculuğa davet ediyor. İletişim becerileri üzerinde çalışıp, kadın-erkek ve ana-baba ilişkilerinde kendimizi geliştirince, öfke ve stresle nasıl başa çıkacağımızı fark ediyoruz. Böylece özgüvenimiz sağlamlaşıyor ve başarıya ulaşmanın önü açılıyor. Yaşamda dengemizi bulunca da mutlu olmak için özgür kalıyoruz.
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2014
 • Sayfa Sayısı:
  120
 • ISBN:
  978-975-14-1612-4
 • Yayınevi:
  Remzi Kitabevi
 • Kitabın Türü:
Soner AYAN 
29 Mar 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Doğan Cüceloğlu'nun ekibindeki çok değerli bir isimdir Polat Doğru, Birlikte katıldıkları seminerde tanımıştık ve kitabını almadan yapamadım. Kısa ve öz bir kitapla gerçekten anlamlı olmuş. En çokta kitabın içindeki her bölüm sonunda okunabilecek ve izlenebilecek film ve kitap önerileri yazılmış, gerçekten güzel olduğunu söyleyebilirim