Kendine Yalan Söyleme (Blackwater Brides Serisi 1)

·
Okunma
·
Beğeni
·
917
Gösterim
Adı:
Kendine Yalan Söyleme
Alt başlık:
Blackwater Brides Serisi 1
Baskı tarihi:
Temmuz 2013
Sayfa sayısı:
392
Format:
Karton kapak
ISBN:
9789944827027
Kitabın türü:
Orijinal adı:
Rushed to the Altar
Çeviri:
Eren Abaka
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Epsilon Yayınları
New York Times çok satan yazarı Jane Feather, Blackwater Gelinleri serisinin bu ilk kitabıyla Georgian döneminde geçen tutku dolu bir hikâyeye imza atıyor.

Blackwater Kontu olan Jasper Sullivan'ın bir fahişeye ihtiyacı vardır. Fakat malum sebeplerden dolayı değil. Zengin amcaları muazzam servetini üç yeğenine tek bir şartla bölüştüreceğini söylemiştir; her biri düşmüş olan bir kadını evlenerek kurtaracaktır! Jasper'ın mülkü borçlarından dolayı zaten ipotektedir ve bu mirasa ihtiyacı vardır. Tam da böyle bir teklifte bulunacağı bir kız ararken, genç ve güzel bir fahişe onu soymaya çalışır.

Clarissa Astley, Jasper'ın sandığı şeylerin hiçbiri değildir. Zengin bir tüccarın yetim kızı olarak, Londra'nın sokaklarında küçük erkek kardeşini aramaktadır, çünkü artık vasileri haline gelen korkunç amcaları küçük çocuğun mirasını ele geçirmek için onu bir yerlere saklamıştır. Clarissa'nın güçlü bir desteğe ihtiyacı vardır ve bu kişi, yakışıklı Blackwater Kontu'ndan başkası olamaz. İşte bu yüzden, bütün masumiyetine rağmen kontun sandığı kişiymiş gibi davranır. Fakat Jasper ve Clarissa arasındaki tutku alevler saçmaya başladığında, bu aldatmayı sürdürmek gittikçe zorlaşacaktır..."

"Jane Feather çok başarılı bir öykücü... Nadir bulunan türde ve muhteşem."
-Daily News-

"Yepyeni bir seriye eğlenceli ve harika bir başlagıç..."
-Fresh Fiction-

"Etkileyici ve unutulmaz karakterler."
-Booklist-
(Tanıtım Bülteninden)
Kendine Yalan Söyleme'yi okuyanlar