Kendini Arayan Kadın

7,8/10  (32 Oy) · 
151 okunma  · 
28 beğeni  · 
1.383 gösterim
Kendini Arayan Adam, Düzceli Mehmet, Aysel, Halit Ertuğrul'un en çok okunan flaş eserleri. Şimdi bunlara elinizde tuttuğunuz eser ekleniyor: Kendini Arayan Kadın. Tıpkı diğerlerinde olduğu gibi, bu kitapta da, kendinizi bulacak, yeni bir heyecan duyacak, dünyaya daha farklı bakacaksınız.

Nilüfer'in hayatı, düştüğü yanlışlıklar, kendini bulma mücadelesi, yaşadığı sarsıntılar, kendine uzatılacak bir el araması hepimizi üzecek ve düşündürecek. Kitabı okuyunca, çevrenizdeki Nilüfer'leri farkedecek ve onun gibilere ulaşmanın vazifelerimizden biri olduğunu hissedeceksiniz.

(Arka Kapak)
Ayfer Kadife (AYIŞIĞI) 
 27 Şub 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Cogu zaman farkinda olmadan yolumuzdan sapabiliyoruz. Bu kitap ders cikartilabilecek bir kitap. Kadin en basta kendini kaybediyor sonra dinini, buluncaya denk o kadar seyler yasiyor ki tipki bu dunyada yasnilan olaylar gibi. Tabi onemli olan ne olursa olsun abdestin suyuyla temizlenmek.....

kitapayraci 
01 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

kitabın mesajı çok güzel; ne kadar günahkar olursan ol Rabbine dön bol bol dua et af kapısı ardına kadar açık çünkü o seni gerçekten seviyor ve yardım ediyor.

Zülal 
 13 Oca 22:44 · Kitabı okudu · 15 günde · Puan vermedi

Çoğu zaman farkında olmadan hatalar yapabiliyoruz. Bu kitap ders çıkarılması gereken bir kitap. İnsanın ne günah işlerse işlesin, kaç yaşında olursa olsun Allah'a yönelmesi gerektiğine ve eğer tövbelerin de samimiyse her daim Allah tarafından kabul görülebileceği vurgulanmış.

Kitaptan 1 Alıntı

Sevdayı görmek için can atıyordum
Öyle etkileyici bir görünüşü vardı ki duruşuna, endamına hayran olmamak ne mümkün. Yüzünün ışıltısı, gözümü alıyor, tebessümü ta içime işliyordu. Bütün duygularımı ayağa kaldıran bakışları, beni bir sihir gibi yeniden çekmişti içine.

Kendini Arayan Kadın, Halit Ertuğrul (Sayfa 147 - nesilyayınları)Kendini Arayan Kadın, Halit Ertuğrul (Sayfa 147 - nesilyayınları)