Kendini Aşka Bırak

7,3/10  (4 Oy) · 
21 okunma  · 
3 beğeni  · 
718 gösterim
Portia Derring, büyükannesinin bütün ısrarlarına rağmen evlilik fikrine bir türlü ısınamamıştır; annesi gibi, yolculuklara çıkarak dünyayı keşfetmenin hayalini kurar. Ancak Derring ailesinin son dönemlerde yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle büyükannesi, Portianın varlıklı bir erkekle evlenerek ailesini bu parasal güçlükten kurtarmasını ister.
Heathston Moreton, cemiyet hayatının gözde bekârıdır. Tanınmış aileler kızlarını Heathle evlendirerek bu soylu ve zengin aileye dâhil olmak için birbirleriyle yarış halindedirler. Ancak Heath, ailesinde önceki nesillerde görülen ve deliliğe neden olan kalıtsal bir hastalığı bahane ederek evlilikten kaçar. Yakışıklı Kontun çapkınlıkları dillerde dolaşırken, aile büyükleri de onu evlendirmek için kolları sıvar. Ancak bu dikkafalı genç adamı evlendirmek hiç de kolay değildir.

Fırtınalı bir günde, küçük bir kaza bu kadın ve erkeği karşı karşıya getirir. Aralarında kıvılcımlanan tutku, aşka dönüşebilecek midir?
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2011
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9786054456673
 • Orijinal Adı:
  Too Wicked To Tame
 • Çeviri:
  Aydan Özbek Şanlıosoy
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
chanana 
17 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Kurgusu ve karakterleri hoştu. Akıcıydı bir solukta bitti. Ama bir Düğün Gecesi veya Aşkın Günahı değildi benim için. Yan karakterlerde bir eksiklik ve boşluk vardı. Kitabın sonu da oldu bittiye geldi. Daha güzel ayrıntılı bir mutlu son bekliyordum kendi adıma. Yine de hoştu. Tavsiye ederim ama dedigim gibi o eksiklik hissi baştan sona devam ediyor. Şunu da demeden gecmeyeyim, her ne kadar yan karakterlerde ve olaylarda bir eksiklik olsa da ikilimiz arasındaki duygusal bağlar tutkular cok güzel kaleme alınmıştı. Heath'in kendini Portia'dan uzak tutmaya çalışması ve o anlarda yaşadıgı duygu karmasalarini okumak cok keyifliydi. ^^