Kendini Bulan Kadın 2. Kitap

8,3/10  (22 Oy) · 
131 okunma  · 
24 beğeni  · 
1.229 gösterim
Elinizdeki bu kitap, daha önce Kendini Arayan Kadın adıyla sizlere sunulan eserin devamıdır. Yani büyük bir duygu yoğunluğu ve ibretle okuduğunuz Nilüfer Hanımın öyküsünün ikinci bölümü... Kendini Arayan Kadın okurlardan büyük bir ilgi gördü. Okuyanların yoğun talepleri sonucu da, kitabın ikinci kısmı olan Aradığını Bulan Kadın' hizmetinize sunduk. Aradığını Bulan Kadın'ın neyi aradığını ve neyi bulduğunu bilmek için, bir duygu sağanağı olan bu kitabı da mutlaka okumalısınız. O zaman göreceksiniz ki, Aradığını Bulan Kadın'ın bu sırlar dolu öyküsünde siz de varsınız, sizin özlemleriniz ve hayalleriniz de var. Büyüsüne kapılacağınız bu gizemli hayatın içinde siz de kendinizi bulacaksınız. Bu kitap, hayatınızın eserlerinden birisi olacak. Eğer kendinizi böylesine heyecan dolu bir hayat destanına hazır hissediyorsanız buyurun.
 
Ben Hakimim Masum Bey 
01 Oca 01:08 · Kitabı okudu · 14 günde · Beğendi · 10/10 puan

Kitap gerçekten mükemmel. Kendini arayan kadın kitabinin devamı niteliğinde olup, gercekten ötelerle etkileşim sözkonusu olağan üstü mukemmel olaylara şahit olabileceğiniz bir kitap. Bazen beni duygulandırıp ağlattığınıda söylemeden geçmeyi murad etmedim. Özellikle Ateist arkadaşların okumalarinı israrla tavsiye ederim. Gönlü aç dimağların, susuz kalmış topraklarin yağmuru arzulamaları gibi hakikatleri arzular olmaları istifadelerini kolaylaştıracaktır. Saygılarımla...

Z E Y N E P 
29 Mar 21:50 · Kitabı okudu · 2 günde · Puan vermedi

Konu itibariyle güzel olmasına karşın, herkesin rüyasının hemen çıkması,her kötünün cezasını hemen dünyada bulması,ölmüşlerinin cennet yada cehennemde olduğunu rüyalarda bildirmesi gibi kısımlarını beğenmedim. Bir zamanlar belli kanallarda çıkan dizilere benzetmem sebebiyle de beğenmeme tarafım ağır basmış olabilir.

Kendini Bulan Kadın benzeri kitaplar

Kitaptan 3 Alıntı

kitapayraci 
10 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz, nasıl ölürseniz öyle dirilirsiniz!

Kendini Bulan Kadın, Halit Ertuğrul (Sayfa 24)Kendini Bulan Kadın, Halit Ertuğrul (Sayfa 24)
kitapayraci 
13 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Dünyaya gelirken Allah bize sormadı, dünyadan alırken de sormayacaktır. peki, bugün ölüme hazır mıyız?

Kendini Bulan Kadın, Halit Ertuğrul (Sayfa 58)Kendini Bulan Kadın, Halit Ertuğrul (Sayfa 58)
kitapayraci 
12 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Gönül işte. Susuyor, ikna olmuyor, mantıkla hareket etmiyordu. Bir sevdi mi, bir kapıldı mı, artık gözü hiçbir şeyi görmüyordu.

Kendini Bulan Kadın, Halit Ertuğrul (Sayfa 39)Kendini Bulan Kadın, Halit Ertuğrul (Sayfa 39)