Kıblegah Evler

9,5/10  (22 Oy) · 
42 okunma  · 
18 beğeni  · 
1.281 gösterim
Huzur ve medeniyetin beşiği evlerimizin mescitlere dönüşmesi için bir rehber. Huzuru evlerinde bulmak isteyenler için kılavuz.Ve Evlerinizi kıbleleştirin. ayetinin ışığında harika bir namaz-ev kitabı.Camiden evlere değil; evden camiye, sokağa, şehirlere bir toplum inşası. Evlerini kıbleleştirmek, evinde mescit inşa etmek isteyenler ve Evlerini imanın kalesi yapmak isteyenler için...
papatya 10 
17 Ara 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

en beğendiğim aile kitaplarından biri. kitaplığımda bolca bulunuyor ve evlenen arkadaşlarıma hediye olarak veriyorum. gerçekten boşanmaların bu kadar yoğun ve çok olduğu bir zamanda aile kurumunun korunup kollanması gerektiği açık bir gerçek.

bekir k 
02 Ara 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

EVLİLER NASIL BİR İSTİYORLAR, BEKARLAR NASIL BİR EV HEDEFLİYORLAR..? NE İSTEDİKLERİNİ VE NASIL ULAŞABİLECEKLERİNİ BU KİTAP DA BULABİLİRLER.

Kübra KURT 
08 Ara 2015 · Kitabı okudu · 12 günde · Beğendi · 9/10 puan

Her evde bulunması gereken yol gösterici bir kitap

Kitaptan 4 Alıntı

DK 
27 Şub 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

O doğurur, büyütür, eğitir, sabreder ve kazanır. Allah ona yeter. Dünyayı cennet olarak görmez. Dünyanın cennet olmayacağını da bilir. Cennet gibi bir dünya yaşamak isteyenlerin neyi kaybettiklerini bilir.

Kıblegah Evler, Nureddin YıldızKıblegah Evler, Nureddin Yıldız

Evlerimize giren misafirlerin kimliği üzerinde titiz olmalıyız. Gelen fitnesiyle gelmemelidir.

Kıblegah Evler, Nureddin Yıldız (Sayfa 37)Kıblegah Evler, Nureddin Yıldız (Sayfa 37)
DK 
27 Şub 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Erkeği doğurması için tek seçenek olarak yarattığı kadını, erkeğin önünde değersiz yapması nasıl dile alınabilir? Allah Teala için kulunun kadın olmasıyla erkek olması arasında ne fark vardır?

Kıblegah Evler, Nureddin YıldızKıblegah Evler, Nureddin Yıldız