Kimi Terk Ettiysem Unutamadı

0,0/10  (0 Oy) · 
5 okunma  · 
2 beğeni  · 
451 gösterim
Aşk sigara gibiydi… Ama erkeğinin içtiği sigarayı hiçbir zaman dudaklarında hissedemedi yazık ki Sadece dumanıyla yetinmiş izmaritler basılmasına izin vermişti tüm vücuduna. Pasif içtiği aşkla verem olmuştu sonunda fazladan bir izmarit daha basılacak yer kalmadığında.
Güzeller güzeli Damla… Öylesine özverili öylesine almadan vermeyi erdem bilip öylesine karşılıksız sevmişti ki hep daha fazlasını istemişlerdi. Nasılsa hiç gitmeyeceğini düşünmüşlerdi. Ama sonunda her kadın kendinde kalmak için gitmez miydi
Ve Mehmet… Son ukdesiydi yaban aşkların tırnak izleriyle eskiyip yenileyemediği bedeni. Biliyordu bir gün dualarındaki kadının el ayasıyla sevip aşındıracağını zamanla kapatacağını vücudundaki tüm yaban çiziklerini.
Birinin kimsesi yoktu diğeri kalabalıktı. İkisi de çok yalnız sayılarsa yalnızlığa faydasızdı.
Erkeğin duaları kadının masalları vardı. Bir gün dualardaki kadın masallardaki erkekle karşılaştı. Kadın ne kadar masumsa erkek o denli günahlıydı ama ikisi de saf aşıktı. Kaderse dualarda saklıydı Ve erkek son kez Allaha sığındı. aşık olduğu kadının teniyle arlanmış avuçlarını açıp yalvardı Ey Tanrım Bu aşkı da veresiye bahşettiysen alacak defterinde kapanmayı bekleyen bir hesap daha kalmışsa bunu o gelmeden tahsil ettirmeliydin şeytanına. Affet Artık çok geç
Ona duyduğum aşk kıyas götürmez hiçbir mukadderatla.
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  256
 • ISBN:
  9786054455904
 • Yayınevi:
  Destek Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nur E. 
20 Mar 2015 · Kitabı yarım bıraktı · Puan vermedi

Bu gün tekrar başlamak istedim ama yapamadım. Yapamıyorum çünkü kitaptaki gereksiz kelimeler beni boğuyor, gereksiz abartı boğazımı sıkıyor sanki ilk defa gözlerim süslü cümlelerden kaçmak istiyor. Çok ağır bir havası var olaylar gitmek istiyor ama yazarın süsünden kurtulamıyor. Bu yüzden yarım kalmaya (en azından benim tarafımdan )mahkum edildi.

Merve d. 
10 Haz 16:48 · Kitabı yarım bıraktı · Puan vermedi

Bir umutla alıp 2.kez yarım bıraktığım kitap.Olmuyor, konu hiç bir şekilde akmıyor. Anlatılmak istenen bir şey var evet, ama yazarın cümlelerinin kalabalıklığından asla gideceği yere varmıyor konu. Ama 3.kez elime aldığım zaman umarım bitiririm.