Kimliksiz Kadınlar

6,0/10  (1 Oy) · 
6 okunma  · 
1 beğeni  · 
748 gösterim
Kendini Yitiren Bir Kadın mısınız?
"Beveryl Engel, yaygın bir soruna değinmiş ve bunua aşma yolunda kadınlara akıllıca önerilerde bulunmuş. Eğer siz de Kendini Yitiren Bir Kadın olduğunuzu düşünüyorsanız, bu kitabı sanki iyileştirici bir iksirmişçesine içeceksiniz. Aslına bakarsanız, gerçektende öyle!"
Susan Page

"Bu son derece yararlı kitap, neden bu kadar çok kadının ilişkilerinde bireyselliklerini feda ettiklerine dair yeni görüşler sunuyor. okumak için kendi başınızında yanmasını beklemeyin.
Maxine Schnall

"Derin ve güçlü bir kitap. sadece ilişkinizde Kendilerini Yitiren Kadınları değil, aynı zamanda kızlarına kendilerini değerli birer varlık olarak görmeyi öğretmesigereken ebeveynlere de tavsiye ediyorum."
Michael Gurian

Sık sık sevgilinizin ihtiyaçlarını kendinizinkinin önüne koyduğunuz oluyor mu? Romantik bir ilişikiye girdiğinizde kendinizi yitirmeye eğilimli misiniz? Hiç bir aşk ilişkisi yaşarken kariyerinizi, arkadaşlarınızı hatta sağlığınızı boşladığınız oldu mu?

Bu sarsıcı kitapla Beveryl Engel, bu kadar çok sayıda kadının erkeklerle ilişkilerinde kendilerini yitirmenin altında yatan nedenleri inceliyor ve bu çok yaygın sorunun güçlü pençelerinden kendinizi kurtarmak ve Kendi Başına Varolan Kadı olarak kendinizi yeniden keşfetmemiz için kullanabileceğiniz doğrudan ve güçlendirici bir program sunuyor.
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2012
 • Sayfa Sayısı:
  311
 • ISBN:
  9789756565148
 • Çeviri:
  Deniz Atlas
 • Yayınevi:
  Phoenix Yayınevi
 • Kitabın Türü: