1000Kitap Logosu
Kır Papatyası
Kır Papatyası
Kır Papatyası

Kır Papatyası

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.1
23 Kişi
64
Okunma
24
Beğeni
1.875
Gösterim
328 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 9 sa. 18 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Yediveren Yayınları · Mayıs 2021 · Karton kapak · 9786052691878
Diğer baskılar
Kır Papatyası
Kır Papatyası
İnci sevgi dolu ve hayalperest bir genç kızdı. Hayattan mutluluk, aşk ve başarı istiyordu. Gökhan ise hayatında mutluluk ve başarıyı çoktan elde etmiş hayatını yaşıyordu. Gece ve gündüz kadar farklı bu iki insanı geçmişin aile bağları bir araya getirmişti. Bu aile bağları Gökhan için eziyetten farksızken İnci için büyük bir umuttu. Birbirlerinin hayatında iki yabancı iken kader onların hayatlarını çoktan birbirine bağlamıştı. İnci ve Gökhan ya bu kaderden kaçarak kendi yollarına gideceklerdi ya da kaderlerine razı olup mutluluğu bulacaklardı “Sen yasak elmasın, papatya…”
4 mağazanın 7 ürününün ortalama fiyatı: ₺21,13
7.1
10 üzerinden
23 Puan · 2 İnceleme
Aslı Açıkgöz (dreamwhite_s)
Kır Papatyası'nı inceledi.
360 syf.
·
Beğendi
·
3/10 puan
kitap yorumu
İlk Dilek Taygun kitabımı okudum Hemen konusundan bashetmek istiyorum. İnci üniversite sınavına hazırlamak için İstanbul'a gidecektir. Tanıdıklarının oğlu Gökhan'ın yanında kalacaktır. İnci, kendi halinde bir kızdır ve hayatta tek varlığı babanesidir. Gökhan ise titiz ve düzen hastası bir adam. Bu sözümü öylesine söylemiyorun gerçekten düzen hastası bir adam Hiç sevmem öyle insanları. Birbirlerini gördükleri anda ikisi de birbirinden etkilenmiştir. Fakat Gökhan düzen hastası olduğu kadar geleceğini bile planlamıştır, kadınlarla takılır ama sevgili olmaz, evleneceği kadın ise kendi statüsünde olacaktı ve mantık evliliği yapacaktır. Aldığı nefes sayısını bile planlamış kısacası. İnci onun hayatına bomba gibi düştü. Ne kadar inkar etse de aşka yolunu buldu diyordum ki Gökhan odunluğunu konuşturdu Yani bir baş karakterden ilk defa bu kadar nefret ettim beni arada bıraktı. Sevmekle sevmemek arası Kitabı bir günde değil bir kaç saatte bitiyor. Atıştırmalık bir kitap. Sadece kitabın bazı yerlerinde kopukluk vardı. Okurken bu neydi deyip aklımda soru işareti bıraktı Daha detaylı yazılabilirdi diye düşünüyorum. Eğer şu sıralar kitap okuyamıyorsanız tavsiye ederim
Kır Papatyası
7.1/10
· 64 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
Persephone
Kır Papatyası'nı inceledi.
360 syf.
·
2 günde
·
10/10 puan
Güzel bir kitaptı. Konusuna gelince, İnci üniversiteye hazırlanabilmek için babaannesinin uzaktan bir akrabasının oğlunun yanına gidiyor. Yani Gökhan'ın. Gökhan ise; İnci’nin tam tersi, sakin ama aslında sert bir adam, düzen hastası olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Biraz da titiz bir adam, İnci’nin tam aksine ve iş kolik. Daha sonra işte olaylar başlıyor. Kitap gerçekten akıcıydı. Okurken sayfalar akıp gidiyor. Kapağını, iç tasarımını ve yazı puntosu da çok hoşuma gitti.
Kır Papatyası
7.1/10
· 64 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
5