Kişisel Gelişim Öyküleri Hayvanlar Dünyasından Örneklerle

6,4/10  (5 Oy) · 
15 okunma  · 
5 beğeni  · 
720 gösterim
Değerli Oğuz Saygın bu kitabıyla klasikleşen eserlerine bir yenisini daha ekledi Hikâyeler zihnimizde güçlü izler bırakıyor. Sevimli hayvanlara atfedilen hikâyeler, düşündürmek kadar gülümsetiyor da. Bu eserin hayata bakışınıza çok önemli açılımlar kazandıracağını rahatlıkla söyleyebilirim.
Muhammed Bozdağ
Sevgi Zekâsı'nın yazarı

Ne Ezop Lafonten ne de Andersen, hiçbiri gökten zembille inmedi. Değerli dostum Oğuz Saygın bu kitabında bunu fazlasıyla ispat ediyor.
Tebrikler!
Erdal Demirkıran
Dünyanın en akıllı insanı

7'den 77'ye herkese hitap eden Oğuz Saygın bu kitabında kişisel gelişime farklı bir açıdan bakmış ve yaşamımıza zengilik katan zevkle okuyacağınız bu eseri bize sunmuştur.
Ziya Baran
Kişisel Gelişim Uzmanı
 • Baskı Tarihi:
  2008
 • Sayfa Sayısı:
  148
 • ISBN:
  9789944204576
 • Yayınevi:
  Yakamoz Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nur 
05 Tem 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Herkesin kütüphanesinde olması gereken kitaplardır kişisel gelişim romanları. İnsan bunları okurken kendisini tanıma , insanları tanıma fırsatı buluyor. Kendi içsel dünyasını keşfedip, bilinmezlikleri açığa çıkarıyor. Kendine özeleştiri yapıyor, empati kurmayı öğreniyor. Hedeflerini belirliyor. Kim olduğunun bilincine varıyor. Kişisel gelişim romanlarının oldukça faydası var, say say bitmez. Kütüphanemde bunlar gibi okunmayı bekleyen bir çok kitap var. Yani kişisel gelişim romanlarının yeri bende ayrı. Hala bir kişisel gelişim romanı okumadıysanız durmayın derim, bir tane de siz okuyun :)