Kıyametin Pimini Çeken İcat Haarp Gelmiş Geçmiş En Tehlikeli Silah!

8,0/10  (2 Oy) · 
0 okunma  · 
2 beğeni  · 
367 gösterim
Haarp, popüler bilim dünyasında, Eylül 1995'te ortaya çıkmış bir manşet hikâyesi gibidir. Bu kitap ise bu hikâyenin geri kalanı ile ilgilidir...

ABD Hükûmeti'nin Alaska'nın uzak bir köşesinde test ettiği yeni bir 'Yıldız Savaşları' silahı var. Bu yeni sistem,
-İnsanın zihinsel süreçlerini bozabiliyor ve rahatsız ediyor.
-Bütün küresel iletişim sistemlerini kısıtlayabiliyor.
-Meteorolojik olayları değiştirebiliyor.
-Yaban hayatın göç düzenini bozabiliyor.
-İnsan hayatını olumsuz etkileyebiliyor.
-Dünyanın atmosferini doğal olmayan şekillerde etkiliyor ve bozabiliyor.

Onların ilk hedefi elektrojet - göğün içinden kuzey buzuluna doğru akan binlerce kilometrelik bir elektrik nehri. Bu elekrojet, dünyanın üzerine elektromanyetik radyasyon yağdıran yapay titreşimli bir anten haline gelecektir. ABD ordusu dünyanın adeta röntgenini çekebilecek ve denizaltı ile bile haberleşebilecektir. Ancak Haarp ile yapılacaklar sadece bu kadar ile sınırlı olmayacaktır. Bu kitap gizli toplantıları ve görüşmeleri sürpriz bir şekilde ortaya çıkaracaktır.
(Tanıtım Bülteninden)
BurakEnG 
27 Ara 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

Zaten detayları ile bildiğim bir konudur bu. Ama bilmeyen kişilerin okuması iyi olur. Gelecekte ciddi anlamda tehlike teşkil eden, çıkışı ve yapımı insan yararına olan ama daha sonra tesladan çalınan bir cihaz ve bilim bütünüdür, HAARP.
İnsanların ise bildiği, bilipte önemsemediği büyük ve önemli konulardan birini anlatmışlar. Kitap ve yazara gelince, içeriği herşeyiyle olağan normal ve detaylandırılarak anlatılmış bir eser.