Kıyıya Vuran Hayatlar A Seaside Knitters Mystery Serisi 1

6,2/10  (6 Oy) · 
29 okunma  · 
4 beğeni  · 
806 gösterim
Her yaz adeta bir şenliğe dönüşen huzurlu bir kasaba


Tüm yaşanmışlıkları geride bırakıp, yeni bir hayata başlamak için bu kasabaya yerleşen yalnız bir kadın

Kasabadaki örgü atölyesinde bir araya gelen insanların peşine düştüğü akıl almaz bir cinayet.. Ve hiç kimsenin tahmin edemeyeceği sarsıcı bir sonla biten şaşırtıcı bir roman...

Sally Goldenbaum, dostluk bağlarını harikulade bir dille işlediği bu romanda duygusallığın yanı sıra gerilim ve gizem dolu muhteşem bir kurgu yaratmayı başarmış. Bu yazar yeni bağımlılığınız olacak!
-Publishers Weekly-

Sally Goldenbaum bizlere dostluk, entrika ve cinayet temalarını birleştirerek harika bir motif sunuyor, hem de tek bir ilmek bile kaçırmadan.
-Gillian Roberts-

Birbirini önemseyen harika bir arkadaş grubunun başından geçen merak uyandırıcı olayları okurken kendinizi romanın içinde bulacağınız kesin. Bir sonraki buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum!
-Nancy Pickard-

Sally Goldenbaum`un çarpıcı dünyası, okuyucuları alıp bambaşka zamanlara götürüyor. Coşku ve gizem dolu bu kitapta karakterler kurgu ürünü değil gerçeğin ta kendisi sanki.
-Carolyn Hart-

Birbirine sıkı sıkıya bağlı bir toplulukta işlenen bir cinayetin ardından yaşanan heyecan dolu olayları okurken harika vakit geçireceksiniz.
-Rhys Bowen-
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2013
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786053481034
 • Orijinal Adı:
  Death By Cashmere
 • Çeviri:
  Nilgün Birgül
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
08 Tem 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Bu kitabı okurken bildiğiniz sıkıntıdan patladım. Bu nasıl macera romanı demekten kendimi bir türlü alamadım. Çok sıradan ve sönük bir romandı. Hem başlangıcı da çok sıkıcı ve okuyucuda heyecan etkisi bırakmadan başlamıştı. Bazı sayfalarında akıcılık vardı az da olsa... Ama, sayfaların yarısından çoğu sanki sırf kitabı tamamlamak için karalanmış satırlar gibiydi. Bu kitabın piyasaya sürülmüş olması çoğu okurlara büyük bir haksızlık! Martı Kitabevini çok seviyorum fakat, bu kitabı basarak kendine büyük yazık etmiş bence. Böyle kalitesiz, zaman kaybından başka bir işe yaramayan romanların ünlü ve sevilen yayınevinden çıkması ne kötü... Bu romanda tek beğendiğim şey kapak tasarımıydı.