Tessa Leoni Serisi 1, Detective D.D. Warren Serisi 5

Kızım İçin Son Kez

Lisa Gardner
Tessa Leoni'nin evinde karşılaştığı manzara korkunçtur: gözlerinin önünde eşinin kanlar içinde yerde yatan cesedi ve hiç tanımadığı yabancı bir adam... Bir süre konuşamaz, öylece donup kalır... Kendine geldiğinde ise en sevdiği varlığı olan kızı Sophie'nin kaybolduğunu fark eder. Akıl almaz bir cinayetten sıyrılmaya çalışan yalnız bir kadının küçük kızını ararken gösterdiği olağanüstü çaba muhteşem bir dille anlatılıyor. Kızım İçin Son Kez, Lisa Gardner'ın deneyimli kalemiyle polisiye severleri yeni bir heyecan dalgasına sürüklüyor. ... "Kızım için Son Kez muhteşem bir hikâye, olağanüstü kahramanları bir araya getiren mükemmel bir harman.  Tüylerinizi diken diken ederken sizi kendine esir edecek." -Sandra Brown- "Bu kitabı almak için yazarın adı bile yeterli: Lisa Gardner... Gerilim türünde bir mihenk taşı olan yazar yerini kolay kolay kimseye bırakmayacağa benziyor. Ve Kızım için Son Kez şüphesiz bugüne kadarki  en iyi kitabı." -Lee Child- "Gerilim romanlarının Mozart'ından yürek burkan bir aile dramı daha... Sayfaları merakla çevirmekten kendinizi alamayacaksınız." -Tess Gerritsen- "Usta bir kalem, kırılgan hikâyeler, gizemli karakterler... Detaylara âşık bir romancı... Lisa Gardner yaşayan en iyi kadın gerilim yazarı olmaya aday." -Steve Berry- (Tanıtım Bülteninden)
Yazar:
Lisa Gardner
Lisa Gardner
Çevirmen:
Bahar Çelik
Bahar Çelik
Tahmini Okuma Süresi: 16 sa. 19 dk.Sayfa Sayısı: 576Basım Tarihi: Ocak 2021Yayınevi: Martı YayınlarıOrijinal Adı: Love You More (Tessa Leoni #1, Detective D.D. Warren #5), )
ISBN: 9786053481416Ülke: TürkiyeDil: TürkçeFormat: Karton kapak

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
576 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
·
4 günde okudu
Yazarın hemen hemen bütün kitaplarını okudum. Ama sanırım en çok beğendiğim bu kitabı oldu. Zaten
Lisa Gardner
Lisa Gardner
ne yazsa gözüm kapalı okurum Kitaba gelirsek temponun hiç düşmediği okuyucuyu merak içinde bırakan bir kurgu. Hatta okuyucuyu uykusuz bırakıyor
Kızım İçin Son Kez
Kızım İçin Son KezLisa Gardner · Martı Yayınları · 2021658 okunma
Reklam
576 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
Her zaman ki gibi muhteşem bir kurgu.Tessa,Sophie' yi andıkça sizinde yüreğinizin nasıl acıyabileceğini çok güzel yazmış.Kocasını öldürdüğünü söyleyen ve kızının kayıp olduğunu bildiren polis memuru Tessa Leoni ve işin içine giren dedektif D.D Warren 'ın nefes kesen serüveni.Sonuna kadar soluksuz okuyacaksınız..
Kızım İçin Son Kez
Kızım İçin Son KezLisa Gardner · Martı Yayınları · 2021658 okunma
576 syf.
·
Puan vermedi
Kızım İçin Son Kez, Tessa Leoni Serisi'nin birinci, Detective D.D. Warren Serisi'nin beşinci ve Gardner Univers Serisi'nin de onbirinci kitabı. Böyle serilerinin içiçe girdiği bir kitap. Polis memuru Tessa Leoni, mesai dönüşü evine geldiğinde hayatı bir anda değişir. Tessa'nın ihbarı ile polisler ve Çavuş D.D. Warner eve gelirler ve Tessa'nın feci bir dayak yemiş halde, kocasının da öldürülmüş olarak bulurlar. Ve en önemlisi de Tessa'nın küçük kızının kaybolduğunu öğrenirler. O evde neler yaşandı? Tessa kocasını öldürdü mü? Küçük kız hala hayatta mı? Yazarın kalemiyle Kusursuz Tuzak ile tanışmış ve kitaba bayılmıştım. Kızım İçin Son Kez, Kusursuz Tuzak'dan çok daha fazla güzeldi. Baştan sona merak içerisinde okudum. Bir kaç bölgede ters köşelerle karşılaştım. Şaşırtıcı ve güzeldi. Gerilim ve gizem son sayfalara kadar devam eden güzel bir polisiye. Ayrıca duygusal bir kitap. En sevdiğim yazarlardan olan Tess Gerritsen'in kitap hakkında söylediğini okuduğunuzda mutlaka okunması gereken bir kitap olduğunu anlayacaksınız. "Gerilim romanlarının Mozart'ından yürek burkan bir aile dramı daha... Sayfaları merakla çevirmekten kendinizi alamayacaksınız." Ben daha ne diyebilirim ki?
Kızım İçin Son Kez
Kızım İçin Son KezLisa Gardner · Martı Yayınları · 2021658 okunma
Reklam
Reklam
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.