Kod Adı: Beyaz Ölüm

9,0/10  (2 Oy) · 
6 okunma  · 
3 beğeni  · 
725 gösterim
"Lütfen bu kitabı bulun ve okuyun. Ailelere, eğitimcilere, gençlere ve ergenlere yol gösteren bir pusula niteliğindeki eser için Polis İsa Altun'u kutluyorum. Polis İsa gibi duyarlı ve sorumluluk hissi taşıyan Polislere ihtiyacımız var. Ellerine sağlık İsa."
-Mehmet Ali Birand-
Kanal D Haber / Gazeteci Yazar

"Her evde bulunması gereken bir klavuz!"
-Mustafa Mutlu-
Vatan Gazetesi

"Bu ülkenin kulüplerine ne oldu?"diye düşünürken polis memuru İsa Altun elime kendisinin kaleme aldığı uyuşturucu ile ilgili, "Bir
kereden çok şey olur" isimli kitabını sıkıştırıyor. Ama ne kitap! Bir solukta okuyorum, aklım daha da karışıyor."
-Hasan Sarıçiçek-
Gazeteci Yazar / Türkiye Gazetesi

Hayatımızın en değerli parçası çocuklarımızı sokakta bekleyen bazı tehlikeler var. 22 yıllık başarılı Polis Memuru İsa Altun, yazdığı kitapla hem sosyal sorumluluk örneği gösterdi, hem de ailelere yol haritası gösteriyor. Kitap içinde çok ciddi araştırmalar yapmış. Bu kitabı okumakta fayda var.
-Selver Gözüaçık-
Trt İstanbul Haber Müdürü

"Dün Bakırköy Adliyesi'ne gittim. Kapıdan girişte Polisler arama yapıyorlardı ama bir Polisin önünde de sıra sıra dizilmiş kitaplar vardı. Kitabın adı da 'Bir kereden çok şey olur'.Beni görünce ' Bir tane de sana vermek istiyorum abi' dedi, imzaladı, aldım. Yazarı İsa Altun Polis memuru ve uzun yıllar Narkotik'te çalışmış. Madde bağımlısı bir gencin, kollarında ölürken kendisinden istediği ve söz verdiği uyuşturucuyla mücadele için uğraşmış, kitap çıkartmış. Ellerine sağlık Polis İsa. Kitapla kalma. TV'lere çık anlat, gazete köşelerinde anlat. Uyar.'Bir kereden çok şey olmaz' diyenlere inat.'Bir kereden çok şey olur' demeye devam et."
-Ali Tezel-
Habertürk Gazetesi

"Kitap çok çarpıcı. İsa Altun ömrünü uyuşturucu ile savaşa adamış bir Polis.'Bir kereden çok şey olur' anne ve babalar için."
-Metin Uca-
Sunucu - Yazar
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2013
 • Sayfa Sayısı:
  282
 • ISBN:
  9786055161194
 • Yayınevi:
  Çatı Kitapları
 • Kitabın Türü:
Tuncer KAHRAMAN 
27 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Kitabın arka sayfasında Rahmetli Mehmet Ali BİRAND ın bir sözü var** bir gün Bakırköy adliyesine gitmiştim bir polis memuru bana bir kitap uzattı eve geldim okudum ve çok mükemmel buldum bence bu kitap her eve girmeli** bu söz MAB a ait ve o kitap bu kitap bende bu kitabı bir gün Bakırköy adliyesinde Sevgili İsa ALTUN abimden aldım iyiki de almışım içinde yılların tecrübesi ve çok çok şey var okunacak......

Güler Ayata 
26 Şub 2016 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 9/10 puan

Baskı ve imla hataları bir yazara yapılabilecek en büyük saygısızlıktır. Harika bir kitapta anlam kayması yaratan bu hatalar kitabı okurken yeter artık dedirtiyor.
Çocuğu olsun olmasın herkesin okuması gereken bu kitabı yazan İSA ALTUN beyefendiye kocaman saygılarımı gönderiyorum.
Evet bir kereden çok şey olur......

Kitaptan 1 Alıntı