Korku Okulu

7,8/10  (14 Oy) · 
32 okunma  · 
10 beğeni  · 
540 gösterim
Korku Okulu'nu duydunuz mu? Uzun zamandır fobileri ile mücadele eden Madeleine, Theo, Lulu ve Garrison da daha önce duymamışlardı, ta ki bir gün aşağıdaki mektubu alana kadar:

Değerli Öğrenci Adayı,

Korku Okulu'nun yaz okulu programına kabul edildiğinizi bildirir, sizi kutlarız. Bildiğiniz gibi Korku Okulu, renkli kişiliği ve sıradışı yöntemleri ile tanınan Bayan Wellington'ın idaresinde çocukların korkularından kurtulmalarını sağlamak amacıyla kurulmuş, seçkin ve saygın bir kurumdur. Okulumuzun varlığından haberdar olan az sayıdaki ebeveyn, doktor, öğretmen ve mezunumuz; kurumun gizliliğini korumak için büyük çaba sarf etmektedirler. Öğrenci alımı da ancak bu grubun referansı ile gizlilik içinde gerçekleştirilmektedir. Size de Korku Okulu ile ilgili her türlü konuşmayı sadece evleriniz içinde, televizyon ve musluklar açıkken ve eğer varsa köpeğiniz havlarken yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Dört kafadar bu tuhaf ve gülünç okulun altı haftalık programı boyunca korkularının üstesinden gelebilecekler mi dersiniz? Okurken gülmekten katılacaksınız!
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  296
 • ISBN:
  9789944824828
 • Orijinal Adı:
  School of Fear
 • Çeviri:
  Nihal Tokat Kuşkan
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Başak Doğan 
23 Eyl 2015 · Kitabı yarım bıraktı · Beğendi · Puan vermedi

Arkadaşlarımdan birinin tavsiyesi uzerıne basladığım kitapta aradığımı bulamadım.Daha fazla
korku öğesi içeren bir hikaye beklemekteydim.

ozan bingöl 
15 Şub 20:49 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

HARİKA BU KİTAP KORKULAR ÜZERİNE YAZILMIŞ NASIL YENECEKSİN BU ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELME FOBİLER ZİLDEN KORKAN ÇOCUK KARANLIK FOBİSİ VE DAHA FAZLASI BENCE 14 YAS VE ALTI OKUYABİLİR DİĞERLERİNE BASİT GLEBİLİR