Kötü Çocuk 4

7,6/10  (46 Oy) · 
61 okunma  · 
65 beğeni  · 
738 gösterim
SİYAHIN İÇİNDEKİ BEYAZ NOKTANIN VEDASI…


Neredeyse ölmek bir şey değiştirmez. Kayla dünyaya gözlerini yeniden açtığında her şey eskisi gibiydi. Bocaladığında onu ayağa kaldıracak arkadaşları ve ailesi vardı. Ta ki yeni bir hata yapana dek…
Üniversite yeni arkadaşlıklar doğurdu. Yetişkin olma yolunda karşılaşılan zorlukların yanında bazıları hata yapmaya devam etti, bazıları gerçeklerin farkına vardı. Bu sefer attıkları adımlar ve aldıkları kararlar onlara gerçek arkadaşlığı öğretti.
Bazen ruhunu biri parçalar, bazen de bunu kendine sen yaparsın. Kayla ve Meriç’in önce kendilerini iyileştirmeleri gerekiyordu. İkisi de bunu farklı yollardan denedi.

AİLE OLMAYA ÇALIŞAN İKİ FARKLI EVDE, İKİ ÇOCUĞUN HİKÂYESİ…

“O zaman turuncu umudumuz olsun, baş belası.”
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2017
 • Sayfa Sayısı:
  512
 • ISBN:
  9786059232876
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ayşe Gül 
09 Kas 2017 · Kitabı okudu · 9 günde · 5/10 puan

seri içerisinden en beğendiğim roman oldu. Meriç Ve Kayra aşkının yaşadığı tüm maceraları öğrencilerim ile birlikte okuduk. Genç yazara başarılar dilerim.

margble kızı 
03 Mar 21:26 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · Puan vermedi

Kitap öbür kitaplardan farklı olarak iki bölüme ayrılmıştı.İlk bölüm serinin diğer kitaplarına daha çok benziyorken ikinci bölüm daha farklı ve daha güzeldi.Serinin ilk kitabından sonra en beğendiğim kitabıydı

Zeynep CEBE 
22 Mar 15:13 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Galiba bir tek ben anlamadım bu kitapta ne olduğunu. 2. ve 3. kitapta da aynısı olmuştu. Sadece ilk kitapta Kayla ve Meriç'in tanışıp sevgili oldukları süreci anlattığını anlamıştım. 2. kitapta Kayla'nın Meriç'ten ayrılmak istemesi ve Meriç'in her seferinde "Sen benimsin!" konulu bir nutuk çekmesinden de çok sıkılmıştım. 3. kitapta hem Kayla'ya hem de Meriç'e sinir olmuşken 4. kitabın başında gayet sakin giderken (sonuna göre daha sakindi en azından) sonuna doğru her karaktere ayrı ayrı sinir oldum. Biraz zaman geçtikten sonra seriye tekrar başlamaya ve kaçırdığım yerler varsa diye daha dikkatli okumaya karar verdim. Belki o zaman anlayıp beğenebilirim.

Büşra Tekdemir 
24 Mar 00:25 · Kitabı okudu · 2/10 puan

Sırf seriyi bitirmek için okudum ve okuduğuma başladığım pişmanım bile. Neden kitaplığımdasın diye düşünmem değil. Tüm sayfaları boşa okumuşuz gibi sanki kitap ortada kesilmiş gibi geldi bana. Beğenmediğim bir seriydi.

Emsal Güzel 
 27 Tem 2017 · Kitabı okumayı düşünüyor · Puan vermedi

Bu kitabın 1 2 3 serisini okudum ve inşallah 4 unude burdan okuyacağım.Cok güzel bir kitap olduğunu umut ediyorum ve ayrıca yazarına teşekkür ediyorum böyle bir kitap yazdığı için

Hanife Merve DÖNERTAŞ 
30 Ara 2017 · Kitabı okumayı düşünüyor · Beğendi · 10/10 puan

bu kitap bir harika okumaktan kesinlikle zevk alacağınız hatta hiç bırakmak istemeyeceksiniz neden bitti diye düşüneceksiniz müthiş bir şey

Kitaptan 5 Alıntı

Suzan Nurhan 
18 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi

Onu sevmekle görevlendirilmiş ve bu göreve mahkum edilmiş gibiydim.. öyle bir mahkumiyetti ki bu, okyanus gibi sonsuz bir armağandı..

Kötü Çocuk 4, Büşra Küçük (Sayfa 111)Kötü Çocuk 4, Büşra Küçük (Sayfa 111)
Suzan Nurhan 
18 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi

"Kendin ayaklarını yere basınca daha az acıyor. Yürümeye başladığında bir şeyler kopuyor senden. Geriye dönüp baktıkça canın yine acıyor ama insan yürümeye devam ediyor.."

Kötü Çocuk 4, Büşra Küçük (Sayfa 76)Kötü Çocuk 4, Büşra Küçük (Sayfa 76)
Suzan Nurhan 
19 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi

-"Sen öyle benimsin ki, başka hiçbir karanlığın sana bulaşmasına izin vermem, benim küçük beyaz noktam.. çünkü sen sadece benim karanlığımın umudusun. Sadece bana bu kadar yakışıyorsun. Senin bir damla gözyaşın için herkesi karşıma alırım. Kimse bir daha sana zarar veremeyecek."
- Mührümdü onun her bir dokunuşu. Ondan başkasını böyle sevemezdim. Mühürlenmişti ruhum onunla..

Kötü Çocuk 4, Büşra Küçük (Sayfa 150)Kötü Çocuk 4, Büşra Küçük (Sayfa 150)
Suzan Nurhan 
18 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi

Birkaç gün ortalıkta olmayacağım. Yanında olmayacağım ama içimde olacaksın... bu süre içinde yanımda olmasan da benimle ol. Seni hissederim, sen beni hissettiğin sürece...

Kötü Çocuk 4, Büşra Küçük (Sayfa 79)Kötü Çocuk 4, Büşra Küçük (Sayfa 79)
Suzan Nurhan 
18 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi

"Hayat öyle bir şey ki, sen düşerken bile seni ayakya tutuyor.."

Kötü Çocuk 4, Büşra Küçük (Sayfa 76)Kötü Çocuk 4, Büşra Küçük (Sayfa 76)