Kralsız Ülke - Yaşam Taşı

8,8/10  (12 Oy) · 
21 okunma  · 
15 beğeni  · 
1.450 gösterim
Sekiz sene sadece mektupla haberleşen beş genç... Sekiz sene boyunca onları eğiten Gezgin... Sekiz senenin sonunda nihayet hepsini bir araya getirir ve yolculukları başlar... Dünyada tek kıta bir kıta vardır ve bu kıta üzerinde beş siyasi güç vardır. En güçlüsü olan imparatorluğun gücünü kaynağı özel yetenekli insanların kullanabildiği yaşam sanattırdır. İmparatorluk gizli okullarında bu yeteneği olan çocukları eğitmektedir. Bu okullarda eğitim gören Ateş, Ay, Yay, Dal ve Gölge kendileri eğiten gizemli bir adam olan Gezgin ile dünyayı dolaşmaya ve Yaşam sanatının başlangıcı olduğu inanılan Yaşam taşını aramaya çıkarlar. Bu yolculuklarında bir çok şeyle karşılaşacak, iyilik kötülük ve entirikaları görecek. Dünyayı bekleyen büyük tehlikeden yavaş yavaş haberdar olacaklardır.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2016
 • Sayfa Sayısı:
  220
 • ISBN:
  9786059184687
 • Yayınevi:
  Kuzgun Kitap Yayınları
 • Kitabın Türü:
Kadın özgür ve aydınsa, Dünya dört mevsim Bahardır.
''Yarın bugünkü yaşında olduğunda sen ölüsündür'' diye bir şey okumuştum bir yerlerde. Yarın bugünkü yaşımda olursam eğer okuyabildiğim kadar çok kitap okuyarak bugünkü yaşımda olmayı dilerim.
Çok yorgunum, beni bekleme kaptan. Seyir defterini başkası yazsın. Çınarlı , kubelli ,mavi bir liman , Beni o limana çıkaramazsın...
Maziden ancak yanarak temizlenilebilir. Gözyaşlarında yıkanılarak temizlenilir. (Hüseyin Cemil Meriç)
"Katilin Özrü" kitabının yazarıyım. Kitap okumak, başka hayatlara misafir olup ders alma sanatıdır...