Kryon: 1. Kitap Bitiş Zamanı

9,0/10  (4 Oy) · 
6 okunma  · 
2 beğeni  · 
827 gösterim
"Bir sonraki tekamül aşamasına hazır olanlar için Kryon'un verdiği bilgiler son derece değerlidir. Bunlar hem bize, hem de gezegenimize şifa verecek bilgilerdir. Kryon her şeyin gerçekten yolunda olduğunu ve yapacak işimiz olduğunu bilmemizi sağlıyor."
-Louise L. Hay-

"Kryon'un medyum kanalıyla verdiği mesajlar giderek olağanüstü değerli hale geliyorlar. Yeni Çağ gerçekten üzerimizde."
-Metaphysical Reviews-

"Bu kitaba açık bir zihinle yaklaştım ve onu elimden bırakamadım. Kryon'un sözleri sevgi dolu, huzur verici ve güven tazeleyici. Bir hayli büyük haberle karşı karşıyayız."
-The Light Connection-

"Bilgilerin sunuluşundaki sadelik bu çalışmayı Metafizikle yeni tanışmış kimseler için son derece anlaşılır kılmakta, yeniçağcılara da birçok yeni içgörü vermektedir..."
-The Connecting Link Magazine-

Kıyamet kehanetlerinden bıktınız mı? Bu kitap ise şaşırtıcı olumlulukta, berrak ve pratik bir bilgi sunuyor. Yaşamımızı değiştirme potansiyeliyle dolu bu bilgi Ruh'un insanlara olan inanılmaz sevgisini yansıtıyor."
-Arizona Networking News-

"Gerçekten büyük meseleleri direkt ve sevgi dolu bir biçimde ele alan bu kitabın tüm dünyada çok ses getireceğine inanıyoruz."
-The New Times-
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  1999
 • Sayfa Sayısı:
  187
 • ISBN:
  9789756793428
 • Orijinal Adı:
  Kryon / The End Times
 • Çeviri:
  Semra Ayanbaşı
 • Yayınevi:
  Akaşa Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 6 Alıntı

Eğer otomobil sizi oraya götürüyorsa, oraya emniyetli bir biçimde ulaşmak için motor hakkında her şeyi anlamanız gerekmez.

Kryon: 1. Kitap Bitiş Zamanı, Lee CarrollKryon: 1. Kitap Bitiş Zamanı, Lee Carroll

Siz Dünya'nın kalbiyle bağlantınız vasıtasıyla, gezegenle kökten ortaklığınızı anlamadıkça dengeye kavuşamazsınız.

Kryon: 1. Kitap Bitiş Zamanı, Lee CarrollKryon: 1. Kitap Bitiş Zamanı, Lee Carroll

Sistemlerle-çalışanlar, karşınıza çıkan kişinin mezuniyet statüsünde bulunduğunu algıladıktan sonra, onun için bir çalışma yapmaya kalkışmayın bile. Çünkü yapacağınız hiçbir okuma doğru olmayacaktır. Aslında sizin mezuniyet statüsünde bulunan biri için okuma yapmanızın hiçbir nedeni olmamalıdır. Bir kez bu statüye geçtikten sonra, kişi bir sistem-okuması talep edecek kadar budala olmayacaktır, çünkü artık onun doğuştan sahip olduğu damga iptal olmuş ve anlamsız hale gelmiştir, ve onlar bunu anlarlar.

Kryon: 1. Kitap Bitiş Zamanı, Lee CarrollKryon: 1. Kitap Bitiş Zamanı, Lee Carroll