Küçük Beyaz Uğur Böceği Çocuklar İçin Kişisel Gelişim Kitabı 7+

7,3/10  (3 Oy) · 
12 okunma  · 
4 beğeni  · 
829 gösterim
Bu kitabı; çocuklar, çocuk gelişim uzmanları, Öğretmenler ve aileler okuyup beğendi. Sevgili arkadaşlar, Türkiye'nin dört bir yanına gidip uğur böcekleriyle birlikte okullarda, Çocuk Esirgeme Kurumlarında ücretsiz eğitimler veren güler yüzlü Şerif Amca şimdi sizler için bir kitap yazdı. Anlatacak hikâyeleri vardı. Büyürken fark etmeniz gereken şeyler olduğunu biliyordu. "Gidip de göremediğim çocuk kalmasın; kelimelerimle, hikâyelerimle hepsine ulaşayım" dedi. Kitabı okurken kimlerle mi tanışacaksınız? Gerçek Uğur Böcekleriyle. Dilerseniz siz de Beyaz Uğur Böceği olabilirsiniz. Nasıl mı? Şerif Amca'nın önerdiği iyilikleri yaparak. Gülümseyerek büyümeniz dileğiyle...
(Tanıtım Bülteninden)
Rabia 
 20 Şub 00:34 · Kitabı okudu

Küçük çocuklara göre geleceğindeki meslekleri severek seçin diye yazılmış. Kitap okumayı sevdirecek öyküler çok az çok öz bir kitap bulursanız çocuğunuza okutun.

Aysel 
23 May 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

*Kitap çocuklar için yazılmış bir kişisel gelişim kitabı.

*İçerisinde çocukların motivasyonunu arttıracak, onlara güzel örnekler verebilecek 3-4 öykü var.

*En beğendiğim "Eşekli Kütüphaneci" di ki zaten onun da ayrıca kitabını okumayı düşünüyorum.
Tam 6-7-8 yaş çocuklar için okunmalık kitaplardan.

*Kendiniz de okuyabilirsiniz. Size fazla bir şey katmasa da en azından hem çocuklarınıza kitabı daha iyi geçirebilmek adına hem de bilmediğiniz hikayeleri bir de çocuk üslubu ile okumak adına.

Keyifli okumalar..

Kitap küçük yaştaki çocuklarımız için yazılmış, kendi içinde kısa hikâyelerden oluşmakta. Okumayı öğrenen yeni nesillere okutulması gerekli kitaplardan.
Kitabın içindeki 2 hikâyeyi daha önceden okumuştum.
Hikayelerin sonundaki etkinlikler ailelerle birlikte yapılırsa okunanların pekişeceği kesin. Ayrıca resimlerin de eklenmesi görsellikle birlikte kavramayı arttırıcı yönde olmuş.
İlk okula başladığında oğluma okutacağım kitaplar arasına girdi bile.

Kitaptan 1 Alıntı