Küçük Bir Hayal Kur Chicago Stars Serisi 4

8,5/10  (20 Oy) · 
49 okunma  · 
11 beğeni  · 
839 gösterim
Bir anne çocuğu için her şeye göğüs gerebilir: geçmişin acı verici anılarına, aşağılanmaya. Peki aşkından vazgeçebilir mi? Rachel Stone kötü anılarla ayrıldığı kasabasına, bozuk arabasıyla ve beş parasız geri döner. Üstelik bu kez yanında oğlu da vardır. Ama kötü şöhrete sahip bu inatçı genç dul, bir savaşçı olmayı öğrenmiştir… ve oğlunu korumak için her şeyi yapmaya hazırdır Tek isteği yalnız kalmak olan Gabe Bonner, hayatına ansızın giren bu güzel yabancıdan hoşlanmaz ama huysuz ve başını derde sokma konusunda oldukça yetenekli kadın, belki de Gabe'i aşka inandırabilecek tek kişidir. Duygularını yitirmiş bir adamın, kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir kadınla buluştuğu Salvation, Kuzey Carolina'ya hoş geldiniz… Burada hayaller gerçeğe dönüşüyor!

"Sıcak ve eğlenceli bir hikâye."
-Los Angeles Times-

"Yazarın şimdiye kadarki en iyi kitaplarından biri…"
-Detroit Free Press-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2013
 • Sayfa Sayısı:
  448
 • ISBN:
  9786053431954
 • Orijinal Adı:
  Dream A Little Dream
 • Çeviri:
  İpek Hüyüklü
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özge Uzun 
24 May 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Bu yazara gerçekten bayılıyorum. En iyi kitaplarından biriydi. Genelde yazdığı kahkahalara boğan kitaplarından değildi 'küçük bir hayal kur'. Duygusaldı, etkileyiciydi. Sona doğru biraz basite kaçmış yerler yoktu diyemem ancak kitabın bir kusuru olduğunu düşünmek içimden gelmiyor. Rachel hayranlık duyduğum kadın karakterlerin başında geliyor artık. nasıl duymayabilirim? Gerçek hayatta o içinde boğulduğu çaresizliğe rağmen bu kadar güçlü, bu kadar hazır cevap, bu kadar ezilmez ve fedakar bir kadını nerede görebilirim ki? Sonuçta bu romanı ve yazarın diğer tüm romanlarını bu tür kitaplar okumayı seven herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

ebru tepe 
18 Haz 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Susan Elizabeth Phillips'in Chicago Star serisinde belkide en hoşuma giden kitabı bu oldu. Çok daha içten ve samimi geldi bana. Çocukla annenin diyologları ve annenin sonsuz özverisi güzel dile getirilmiş. Üç kitaptır sürekli bahsedilen futbolun bu kitapta hiç olmaması çok güzel geldi bana. Genelde yazar önceki kitaplarındaki karakterleri azda olsa bir sonraki kitapların içine muhakkak ekler fakat bu kitapta Sensiz Olmaz kitabındaki karakterle daha iç içeyiz bu benim daha da hoşuma gitti o büyük birbirini kollayan geniş aileyi daha içimde hissettim. Kitap iki yaralı yürek ve bir o kadar umutsuz iki kişinin yolları kesişmesi ile ilgili. Arada az da olsa gözümden bir iki damla yaş akıttım itiraf ediyorum. Bu kitabı okumadan önce sensiz olmazı mutlaka okuyun derim böylece daha bütünlük sağlamış olursunuz. Tavsiye ediyorum...

Küçük Bir Hayal Kur benzeri kitaplar

Seher 
22 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Karakterlerin hem trajik geçmişleri hem de gelecekleriyle mücadele ettikleri son derece etkileyici bir kitap. Aşkın toz pembe olmasa bile garip koşullarda da yeşerebileceğini görüyoruz.iyi okumalar...

HÜLYA ERGENE 
19 Eki 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

SEP'in bu kitabına bayıldım. MUHTEŞEMDİ. Okurken kimi zaman güldüm, kimi zamanda gözlerim yaşlarla doldu.Öyle doğal, sımsıcacık ve duygu yüklü,etkileyici bir kitaptı ki her kitaba nasip olmaz böyle duyguları okuyucusuna geçirmek...Okuyun,okutun diyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kitaptan 1 Alıntı

Dilek 
09 May 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Onun başka yönlerine de kapılmıştı. Karanlığına, acımasız dürüstlüğüne ve herkesten esirgediği kibarlığına.

Küçük Bir Hayal Kur, Susan Elizabeth PhillipsKüçük Bir Hayal Kur, Susan Elizabeth Phillips