Küçük Cadı Şeroks

7,3/10  (3 Oy) · 
12 okunma  · 
3 beğeni  · 
436 gösterim
"Şeroks, huzur dolu kırlarda dans ederken, birdenbire çevresini bir toz bulutu kapladı. Gittikçe hızlanan bir rüzgarın tam ortasına düşmüştü sanki. Uçan süpürgesi bir anda önünde beliriverdi ve Şeroks, şiddetli bir esintiyle havalanıp, bilemediği bir yöne doğru toz bulutunun içinde sürüklenmeye başladı."

Masallar Ülkesi'nin mutlu, küçük cadısı Şeroks, günün birinde yeni masallar bulması için Dünya'ya gönderilir. Bu zorlu yolculukta onu bakalım, ne süprizler beklemektedir.
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2001
 • Sayfa Sayısı:
  175
 • ISBN:
  9789756227060
 • Çeviri:
  Resimleyen Huban Korman
 • Yayınevi:
  Günışığı Kitaplığı
 • Kitabın Türü:
Ayşen BÜLBÜL 
 15 Kas 2015 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · Puan vermedi

Çocukluğumda niye okumamışım bu kitabı bilmiyorum ama şimdi okurken büyük keyif aldım. Cadı olduğu için mi o kadar sevdim o kibirli Şeroks'u bilmem ama içimin ısındığı kesin. Masaldan masala koşacağınız şipşirin sıcacık bir kitap. Şeroks'la birlikte gezip görecek ve dostlar edineceksiniz. Çocuklar mutlaka okumalı. Ödevim bu kitaptı ama devamı olan iki kitap daha varmış . İçimdeki çocuk adına onları da okuyacağım :)

Beyza nisa geyik 
22 Ara 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Masal dünyasında masal bitince küçük cadı şeroks masal bulmaya çalışır ve bulur tek 1hikaye ile yetinmez çok hikaye bularak masal dünyasına döner ve masal dünyasındakiler çok sevinirler

ilhami doğrusöz 
04 Mar 23:27 · Kitabı okudu · 3 günde · 3/10 puan

Çocuğum maalesef kitabın ilk 20 sayfasından sonra sıkıldığını, pek zevkli olmadığını ifade etmişti. Ama yazanın emeğine sağlık. Teşekkürler.