Küçük Pembe Mutluluk Kitabı

9,0/10  (2 Oy) · 
22 okunma  · 
2 beğeni  · 
796 gösterim
Bir başkası olsaydın kendinle iş ortaklığına girer miydin? Kendini arkadaş olarak, güvenilir bir dost olarak seçer miydin? Karşı cinsten biri olsaydın, şimdiki kendini eş olarak seçer miydin?

Dürüstçe verdiğin yanıtları beğenmiyorsan, bu yanıtların hepsini "evet"e çevirmek senin elinde.

Sen bu güce ve yeteneğe sahipsin. Yeter ki "evet"lerin bedeli olan emeğin, sevginin ve zamanın yatırımını yapmayı göze al.

Biliyorum, biliyorum, herkes sana öğüt veriyor. Ve kendi bireyselliğini kanıtlamak uğruna çoğuna kulak asmıyorsun. Bu kitapta söylediklerim de belki sende böyle etki yapacak ve bu satırları okuduktan sonra kitabı yerine bırakacaksın.

Seçim senin. İster, bırak. İster, oku ve unut. İster, oku ve dudak bükerek, yaşamını ertele, önerilerimi dikkate almadığın için "haklı" mazeretler üret. İster sadece düşün. İster düşün ve uygula. Ne kaybedersin, mutsuzluğundan ve tembelliğinden başka?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2010
 • Sayfa Sayısı:
  224
 • ISBN:
  9789752751590
 • Yayınevi:
  Kuraldışı Yayıncılık
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 5 Alıntı

"Kendini olumsuz duygulardan kısa zamanda çıkarabilme yeteneğini kazanman, hayatının kalitesi üzerinde etkiler yapacağı gibi, ömrünün uzamasına bile katkıda bulunabilir."

Küçük Pembe Mutluluk Kitabı, Nil GünKüçük Pembe Mutluluk Kitabı, Nil Gün

"Mutluluk, sana verilmesi, sunulması gereken bir hak değil, bedenin, aklın, zihnin, duyguların, ruhun, yaşamın armağanıdır."

Küçük Pembe Mutluluk Kitabı, Nil GünKüçük Pembe Mutluluk Kitabı, Nil Gün

"Hissetmeye hazırım. Bilmeye hazırım. Sevmeye hazırım. Risk almaya hazırım. İnançlarımın katı duvarlarının ötesine geçmeye hazırım."

Küçük Pembe Mutluluk Kitabı, Nil Gün (undefined)Küçük Pembe Mutluluk Kitabı, Nil Gün (undefined)