Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Küçük Prens

910 üzerinden
48,1bin Puan · 4843 İnceleme
Sıkı okur olmak için en az 3 kitap incelemesi yapmam gerekiyormuş :) Normalde inceleme yapmıyorum, incelemeleri de okumuyorum çünkü bende önyargı oluşturuyor. Küçük Prens defalarca okuduğum, okudukça daha çok sevdiğim bir kitaptı. Sarılıp uyuduğum bile oldu. Çok hoşlandığım bir kadına hediye etmiştim ve “O kitap zaten bende vardı…” demişti duygusuz, geri isteyemedim de :)
112 syf.
10/10
·
Beğendi
·
3 günde okudu
Bilmem kaçıncı defa bu okuyuş... Diyeceğim tek şey :"Bütün koca adamlar bir zamanlar çocuktular." Tekrar tekrar okuyalım olur mu, anneler, babalar, abiler, ablalar... İyi hissetmek istediğimiz her an okuyalım. Unutmayın "gülümüzden biz sorumluyuz. "
1
112 syf.
10/10
·
Beğendi
·
6 saatte okudu
KÜÇÜKLERİN BÜYÜK DÜNYASI BÜYÜKLERİN KÜÇÜK DÜNYASI
YouTube kitap kanalımda Küçük Prens kitabını yorumladım : ytbe.one/zvf5z3JOSrQ Küçüklerin büyük dünyası, büyüklerin küçük dünyası. Aslında küçük ve büyük gibi sıfatlar kullanınca bile bir sayı kısıtlaması içine girmek durumunda kalıyoruz. Bu kitabı kendi hayatıma göre...
70
İnanilmaz güzel bir kitap. Sahra çölüne düşen bir pilotun küçük prensle karşılaşması, küçük prensin gezdiği gezegenler, onlar hakkındaki düşünceleri ve elbette tilki ve küçük prensin gülü. Evcilleştirmenin, birşeye bağlanmanın güzelliği ve zorluğu. Her yaşta her okuyuşta farklı dünyalara yolculuk yapılan değerli bir kitap.
2
234526
5,3bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.