Küçük Prens 3 Einstein 0 Ya Tanrı’nın Golünü Kim Atacak?

0,0/10  (0 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
169 gösterim
Sağlık sorunları ve sıra dışı durumlarla karşılaşmış birinin, imkansızı başarması ve aradığı yanıtları sonunda bulmasının sürükleyici öyküsü. Bildik tüm kuramları yerle bir etmekle insanı şaşırtıyor ve rahatlattığı da kuşkusuz. Hiçbir şeyi boşlukta bırakmıyor. Fiziğe ilgiyi ve insanın kendi sıra dışı yeteneklerine cesaretini kışkırtıyor.
Aylin Üstündağ
Kitap romansı bir havayla yazılı. Yazarın çocukluk anılarıyla çocukluğumuza dönüyoruz. Ve o çocuk birden büyüyerek, bizleri kendimizle yüzleştiriyor. Sorulara açık yanıtlar veren bir baş ucu kitabı.
Gülcan Çakır
İnsana saygı uyandıran büyük bir emek. Mitolojiyi ve bilimselliği mizahi bir dil ve beceriyle inceliyor. Geçmiş bilgiyi geleceğe taşıyan ve evrensel sorularımıza gündelik hayattan eleştirel sempatiyle yeni cevaplar bulmamıza yardımcı olacak kuvvetli ve değerli bir başvuru kaynağı.
Devir Korkmazhan
Detaylı bir araştırma ve çok yoğun bir sorgulama. Er geç aralanacak Bilgi Kapısı bir açıldığında ardındaki YOL ne kadar uzun olsa da, çok eğlenceli bir yolculuk olacağını vurgulamakla başarılı. Bizden önceki birileri ve Ergun, bize kendi yolumuzu aydınlatan kanala bakmamız için güçlü bir fener tutuyor.
Güler Pınarbaşı
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2008
 • Sayfa Sayısı:
  560
 • ISBN:
  9786050052480
 • Yayınevi:
  Akis Kitap
 • Kitabın Türü: