Kurbağa Prens Yakışıklı Prensini Aramaktan Vazgeçmeyen Tüm Kadınlara!

5,0/10  (1 Oy) · 
13 okunma  · 
0 beğeni  · 
430 gösterim
Bahar ve Yaz Eğlencesi Olacak!

Evvel zaman içinde, Fresno'dan çok güzel bir genç kız, hayallerinin erkeği ile evlenmiş. Balayından sonra da kendi masalının "...ve sonsuza dek mutlu yaşadılar" kısmı için beklemeye başlamış. Ta ki yakışıklı prens, bay kaba canavara dönüşünceye kadar.

Kahramanımız Holly Bishop bugünlerde hayatında yeni bir sayfa açmak için uğraşmakla meşgul. Etkinlik düzenleyicisi olarak çalışmak üzere San Francisco'ya taşınan Holly'nin karşısına patron olarak gösterişli ve sihirli bir ana tanrıça ve geleceğini sabote etmeye odaklanmış işbirlikçi cadılar çıkıyor. Flört havuzunun dibinde vıraklayan kurbağaların sözünü etmeye bile gerek yok tabii.

Sırtını dayayacağı hiç kimse olmadığına göre, Holly, dişi bir kaplana dönüşecek ve hayatında ilk kez kendi ayakları üzerinde durmayı başarabilecek mi? Peki, düzenlediği kostümlü balodaki maskeli adam, Holly'nin aşka olan inancını tazeleyebilecek mi? Ve bakalım, kendi hikâyesinin kahramanı olmak uğruna Holly, hayallerinden
vazgeçmek riskine girecek mi?

"Zeyna'dan sonraki en büyük kadın savaşçı!"
-Times Book Club
(Tanıtım Yazısından)
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2007
 • Sayfa Sayısı:
  300
 • ISBN:
  9789944485326
 • Orijinal Adı:
  Frog Prince
 • Çeviri:
  Aylin Güneri
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sultan SALGIN 
21 Eyl 11:23 · Kitabı okudu · 5 günde · 5/10 puan

İşte gelin geliyor.baştan aşağı beyazlara bürünmüş.damatsa çoktan ortadan kaybolmuş!ya işte tam olarak böyle!benii yalnız başına büyüten ve son bir yıl bile sürmeyen bir evliliğin düğün masraflarını ödemekle meşgul olan annem var tabii bir de..peki şimdi ne olacak?peri masalları bizzat şahsınıza mal olduğunda,uygulama nedir?büyük bir düğün yaptığınızda?hayallerinizi süsleyen balayına çıktığınızda hepsi hoş gerisi boş ama rüya sona erdiğinde ne olur.