Kusursuz Hayatlar

7,9/10  (8 Oy) · 
14 okunma  · 
2 beğeni  · 
300 gösterim
Bir gün en yakın arkadaşınızla yer değiştirirseniz ve her zaman imrendiğiniz hayata sahip olursanız ne yapardınız?

Çocukluklarından beri yakın dost olan Casey ve Rachel’ın hayatlarının daha farklı olması mümkün değildi. Bir dedikodu programının sunucusu işkolik Casey, her gün ünlülerle haşır neşir oluyor ve geceleri boş evinin sessizliğine dönüyordu. Genç yaşında kazara hamile kalan Rachel ise şimdi günlerini bebeği ve iki ergen kızıyla baş etmeye çalışarak geçiyordu, dahası yirmi yıl önce âşık olduğu adamın yerinde de yeller esiyordu.

Yirminci Mezunlar Günü buluşmasında büyük bir tartışmanın ardından ikisi de işleri yeniden yoluna koymak için o tuhaf içkiyi içmekte sakınca görmemişti. Ama yeniden yoluna koymak şöyle dursun, işler iyice karışmak üzereydi.

Ertesi sabah uyandıklarında birbirlerinin bedenlerinde olduklarını keşfetmişlerdi ve kara kara yeni hayatlarına nasıl uyum sağlayacaklarını düşünüyorlardı. Rachel’ın kameralar önündeki yerine alışması, Casey’nin ise bebeğinin altını nasıl değiştireceğini öğrenmesi gerekiyordu.

Peki iki kadın, kendilerini ve birbirlerini ne kadar az tanıdıklarını fark edecek miydi?
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2015
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9786055016968
 • Orijinal Adı:
  Your Perfect Life
 • Çeviri:
  Yonca Mete Soy
 • Yayınevi:
  Yabancı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ceren Çetinkaya 
01 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · 6/10 puan

Benim için ortalama bir kitap oldu. Beğenmedim değil ama çok da bayılmadım. Yazar isimlerini görünce kesin kendi hayatlarından birer parça vardır diye düşünmüştüm. Kitabın son kısmındaki açıklamayı okuyunca da haklı olduğumu gördüm.
Bence harika bir girişim olmuş yazarlar için. Bana hitap etmedi diye okunmasın demiyorum. 30yaş üstünün daha çok hoşlanacağından eminim.