Kutup Yıldızı 1

8,3/10  (3 Oy) · 
0 okunma  · 
2 beğeni  · 
253 gösterim
Dört hecelik basit bir kelime gibi görünse de, aslında onun hayatında bir dönüm noktasıydı.

Geçmişe dair kırgınlıklarını yetimhanede unutmaya çalışan Nisa, bir gün aynı kaderi paylaştığı arkadaşıyla farklı bir dünyanın kapısını aralar. İki dost, bu kapı aralığından uzatılan sıcacık ellere, kimsesizliğin soğuk rüzgârından korunmak ümidiyle sarılır. Nisa ve Senem sonunda o yetimhane odasının duvarlarına fısıldadıkları hayalleri gerçekleştirme şansı elde ederler.İki dost, daha önce hiç karşılaşmadıkları sıcaklığın ve zenginliğin onları değiştirmesine izin verecekler mi? Hiç tatmadıkları aşkı yeni hayatlarında bulabilecekler mi?
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2017
 • Sayfa Sayısı:
  576
 • ISBN:
  9786052064146
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
venüs 
23 Ara 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

Kitapta iki genç kızın yetimhane hayatından lüks bir hayata geçişi ve bu yeni hayatlarında yaşadıkları zorlukları nasıl yendikleri anlatılıyor . Akıcı bir anlatımı var çerez bir kitap .

medine gökbönü 
14 Oca 20:40 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

Aslında bu tür romantik kitaplara pek düşkün değilimdir, sıkılırım. Hatta doğru olmadığını ve de haddim bile olmadığını bildiğim halde utanarak söylüyorum ki birbirinden güzel bir sürü şahesere yanlış eleştirilerde bulundum. Fakat bu kitap tüm önyargımı ortadan kaldırdı resmen bir karadelik gibi beni içine hapsetti bile diyebilirim. Yani çok güzel bir kitap be kesinlikle de okunmalı. Nihayetinde sanat hangi yollarla oluşturulursa oluşturulsun, amaç her zaman aynı değil mi?

Kitaptan 1 Alıntı

Senem ve Nisa
Büyük bir vazo gibiydik sanki. Yere düşmüştük ama henüz parçalanmamıştık. Çatlamış olan kısmı sadece bantlamış ve akan delikteki suya rağmen çiçekleri beslemeye devam etmiştik ama vazo bir kez daha düşerse şansı o zaman yaver gitmeyebilirdi o zaman geriye kalan parçalar başkalarının canının yanmasına neden olurdu.

Kutup Yıldızı 1, Mehtap Fırat (Sayfa 318)Kutup Yıldızı 1, Mehtap Fırat (Sayfa 318)