Lanetliler Sirki Anita Blake, Vampire Hunter Serisi 3

8,5/10  (13 Oy) · 
49 okunma  · 
8 beğeni  · 
546 gösterim
Laurell K. Hamilton, başroldeki Vampir Avcısı Anita Blake'in liderliğinde, doğaüstü zevklerin ve acıların hüküm sürdüğü bir dünya yaratıyor. Güçlü, yüzlerce yıl yaşında bir vampir şehre geldiğinde, şehrin ruhu ve Anita'nın hayatı pahasına vampirlerin savaşı başlıyor.

"Korktuysam ne olmuş yani? Gitmem gerekiyordu. Ne kadar erken gidersem eve, o kadar da çabuk dönebilirdim. Keşke Jean-Claude'un işleri kolaylaştıracağına inanabilseydim. Jean-Claude sözkonusu olduğunda hiçbir şey basit değildir. Ondan bu geceki cinayetlerle ilgili bir şey öğrenseydim bunun bedelini öderdim ama parayla değil... Zira Jean-Claude'da para çok. Ama hayır, onun istediği daha çok acı, daha çok şehvet ve daha çok kan."

"Yetişkinler için Vampir Avcısı Buffy... Aksiyon hiç durmuyor."
-The New York Review

"Vahşi ve eğlenceli."
-Publishers Weekly
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2009
 • Sayfa Sayısı:
  375
 • ISBN:
  9759758733401
 • Orijinal Adı:
  Circus Of The Damned
 • Çeviri:
  Mert Süğlün
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
özgür turan 
20 May 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

Anita Blake namı diyar cellat her kitabında çıtasını biraz daha arttırıyor. Daha güçlü düşmanlar, daha fazla aksiyon. Anita dobra tavırlarıyla kendini sevdiriyor.

Leyla yüksel 
10 Eyl 13:52 · Kitabı okudu · 2 günde · Puan vermedi

Bitirdim kesinlikle ve kesinlikle diğer kitaptan daha durgundu ama bir şekilde daha çok heyecan vericiydi. Özellikle o son kısımlar beni benden aldı fazlasıyla mükemmeldi. Sonunda Richard sahneye geldi bence bundan sonra işler biraz daha karışacak. Anita'nın Jean'e olan inadı beni biraz sıkmaya başladı Richard'da bir canavar ama onunla konuşuyor koyu bir Jean Claude cu olduğum için bu duruma canım sıkılıyor. Canımı sıkan diğer nokta hala öpüşmediler bu beni üzüyor. Bakalım diğer kitapta ne olacak

Sinem 
28 Tem 2016 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Serinin üçüncü kitabı bir binanın üçüncü katını andırıyor. Yazar her defasında biraz daha yükseğe çıkıyor. Bu seri hakkında söylenecek çok fazla şey yok. Herkesin okuyup karar vermesi gerekiyor :)