Limitsiz Bir Siz

6,3/10  (3 Oy) · 
8 okunma  · 
1 beğeni  · 
638 gösterim
Ulaşamayacağınız hiçbir hedef, gerçekleştiremeyeceğiniz hiçbir hayal yoktur.Bu sadece, isteklerinizi gerçekleştirmeyi NASIL başaracağınızı bilmekle alakalıdır. Hayatı öylesine yaşamayı bir kenara bırakın, artık vaktiniz geldi! Limitsiz sağlık, para ve mutluluk elde etme potansiyeline ve yeteneğine sahipsiniz. Bütün bunlara ulaşmak elbette kolay olmayacak; değerli olanı elde etmek kolay değildir. Ancak hayatınızın çarpıcı biçimde değiştiğini görmek, bu yolculuğa çıkmanıza değer. Olasılıklarınız limitsiz. O halde harekete geçin. Kaliteli bir hayat, zincirlerinizi kırıp onu elde etmenizi bekliyor!

Hayat Standartlarınızı Yükseltmek İçin:
- Tutkularınızı geliştirin ve kendi kurallarınız çerçevesinde hedefe odaklı bir hayat yaratın.
- Acınızı huzur, bilgelik ve güce dönüştürün.
- Korkunuz, endişeniz, utancınız üzerinde uzun uzadıya düşünün.
- Özgüven, özsaygı ve sağlıklı bir dış görünüm elde edin.
- Hayallerinizi gerçekleştirmek için güçlü ve ölçülü adımlar atın.

"Michaels'ın insan hayatına faydalı olma yolunda gönülden hissettirdiği hevesi etkileyici. Bu kitap, kendini geliştirmenin zorlu yoluna ilk adımlarını atacaklar için kesinlikle ilham verici."
-Kirkus Reviews-

"Limitsiz Bir Siz, insanların daha tatmin olacakları hayatlar sürmelerini sağlayan, samimi ve önemli bir kitap. Özellikle her bölümün sonunda okuyucunun kendi kendini test etmesi için hazırlanan kısımlar oldukça faydalı."
-Chicago Sun-Times-

"Michaels bu kitabıyla -iyi ya da kötü- kalıplaşmış düşüncelerinizi fark edip, hayata başka bir pencereden bakmanıza yardımcı oluyor."
-The Literary Lollipop-

"Tahmin edemeyeceğiniz kadar motive edip, inanılmaz derecede ilham veren bir kitap."
-Mama's Weeds-
(Tanıtım Bülteninden)

Kitaptan 2 Alıntı

insanların gözünde bir parçadan daha azsın dır, hayatın gözünde ise bir parçanın tamamın dan daha fazla.Bir parçanın daha fazlası olmak umut demek,beklemek demek.Parçanın azı hiç bir zaman başaramıyacaksın demektir.

Limitsiz Bir Siz, Jillian MichaelsLimitsiz Bir Siz, Jillian Michaels
Büşranur Çebi 
24 Eki 2015 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Cesur ve sabırlı olun. Kendinize, hayatınızın ve tutkunuzun önemine ve gayesine inancınız olsun. Siz, bu yolculuğu başarıyla tamamlayacak kadar güçlüsünüz. Ne olursa olsun bakmayı, dinlemeyi, öğrenmeyi sürdürün. Açık olun. Kaderiniz, yaşadığınız her anda sizi bekliyor.

Limitsiz Bir Siz, Jillian MichaelsLimitsiz Bir Siz, Jillian Michaels