Wildcats Vol. 1

Lion's Share

Rachel Vincent
Which confirmed my longstanding suspicion that most of the world’s true monsters were human. Bu da, dünyadaki gerçek canavarların çoğunun insan olduğuna dair uzun süredir devam eden şüphemi doğruladı.
348 syf.
8/10 puan verdi
Shifters serisinin devam serisi olan Wildcats serisinin ilk kitabıydı denebilir. Bundan önce sanırım Hunt isimli bir kitap daha varmış ama ben onu okumadan direk bu kitaba geçmişim. Bu sefer olaylar Faythe yerine Jace ve Abby'nin ağzından anlatılıyor. Abby karakterini zaten
Serseri
Serseri
kitabından hatırlıyordum. Faythe ile birlikte verdikleri mücadeleyi ve geçirdikleri zor süreci biliyordum. O zamanlar 16 yaşında olan Abby bu kitapta 21 yaşında ve hala zaman zaman yaşadığı travmaları hatırlıyor. Tıpkı Faythe'in yaptığı gibi o da üniversiteye giriyor ve bu sayede en azından bir süre normal bir insan gibi yaşama fırsatı buluyor. Gittiği üniversitenin bulunduğu gurur sürüsünün alphası Jace olduğu için Abby'nin alphasıda Jace oluyor. Bulundukları bölgede vahşi bir kedi tarafından insanlar öldürülmeye başlıyor ve kurulun toplanması emrediliyor bu yüzden Jace Abby ile birlikte eskiden yaşadıkları bölgeye gidiyor. İki ay önce olan bir olayda Abby kendini korumak için yanlış bir davranışta bulunuyor ama Jace onu sürüden atmak yerine ona bir iş teklif ediyor. Abby ilk başta teklifi kabul etmiyor ama daha sonrasında sakladığı bir sır yüzünden bu teklifi kabul ediyor. Olaylar bu şekilde başlamış oluyor. Güzel bir kitaptı Shifters Serisi bittiğinde biraz üzülmüştüm. Orjinal bir seri olduğunu düşünüyordum. Devam serisinin olduğunu öğrendiğimde gerçekten çok sevindim. Bu kitapta beni yanıltmadı. Eğer fantastik ögeleri seviyorsanız okuyabilirsiniz.
Lion's Share
Lion's ShareRachel Vincent · Rachel Vincent · 20152 okunma
Resim