1000Kitap Logosu
Londra İblisi
Londra İblisi
Londra İblisi

Londra İblisi

London Macabre

OKUYACAKLARIMA EKLE
4.7
6 Kişi
11
Okunma
1
Beğeni
446
Gösterim
616 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 17 sa. 27 dk.
Adı
Londra İblisi (London Macabre)
Basım
Türkçe · Türkiye · Arunas Yayıncılık · Nisan 2014 · Karton kapak · 9786054751549
Londra'nın karanlık sokaklarında bir adam: NathanielSeth. Tarikat Kardeşleri'nden biri... Hayatını sona ermek üzere olduğundan habersiz. Cehennemden çıkan bir iblis tarafından ele geçirilecek. Londra'da garip şeyler oluyor. Trafalgar aslanları, şehri korumakA için uyanıyorlar. İblis avını arıyor. Kadınları istiyor, ama sıradan kadınları değil. Bu kadınlar farklı, özel. Fahişe gibi görünseler de damarlarında melek kanı akıyor. Yeterince öldürebilirse, onların masum kanında yıkanabilirse, kadim Ald kapısını, Cennete giden son kapıyı açabilecek. Ve bu Londra'nın sonu olsa bile eve dönecek. Kapılar kan emici vampirler tarafından korunuyor. Korudukları ise özel bir mahkûm: Sataniel, diğer adıyla Şeytan. Yeryüzünde bir cehenneme hapsedilmiş. Uriel, Başmelek tarafından nezaret ediliyor. Ve Londra'da kıyametin kopmasını engellemeye çalışan GreyfriarŞövalyeleri... (Tanıtım Bülteninden)
4 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺11,5
4.7
10 üzerinden
6 Puan · 3 İnceleme
Melisa Sevis
Londra İblisi'yi inceledi.
Öncelikle daha fazla okuyup kendime işkence demeyeceğim Kitap çok karışık ve içinde bir sürü yazım hataları var. Bir sürü yabancı karakter ve isimleri akılda tutmak çok zor. Kitabın konusunu bile anlayamadım ki fantastik bilimkurgu kitaplarına bayılırım bunu es geçiyorum!
Londra İblisi
4.7/10
· 11 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
11
Irem çolpan
Londra İblisi'yi inceledi.
616 syf.
·
11 günde
·
Puan vermedi
İblisler , şeytanlar , düşmüş melekler , vampirler , kurt adamlar ve daha nice fantastik yaratıklar ile donatılmış Londra da amansız bir savaş meydana geliyor . Sürükleyici bir macera . Fakat kitabın çevirmeni ya da editöründen kaynaklanan bir durumdan dolayı içerisinde fazlaca devrik cümleler , eksik harfler bulunuyor .
Londra İblisi
4.7/10
· 11 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4