Mabedin Bekçileri

0,0/10  (0 Oy) · 
3 okunma  · 
0 beğeni  · 
472 gösterim
Köy öğretmeni Hakan'ın eline öğrencisi vasıtasıyla bir USB bellek geçer. Hakan arkadaşıyla birlikte belleğin içindeki şifreli dosyayı kırmayı başarır. Kökü orta çağa uzanan gizemli bir örgütün asırlık sırrını barındıran USB bellekteki bilgiler birileri için çok önemlidir ve halledilmesi gereken bir sorundur. Nekrofili hastası bir katil ile ve onunla işbirliği halindeki kanunsuz polisler sorunu çözmeyi üstlenince Hakan için karanlık ve acı dolu günler başlamış olur. Artık dönüşü olmayan bir yoldadır ve sadece kendisi değil irtibat kurduğu herkesin hayatı tehlikededir.

Çaresizce bilmediği bir dünyanın içine dalan Hakan ölümcül yolculuğu sırasında hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlayacak ve hem kendini hem de değerlerini sorgulamaya başlayacağı bir sürece girecektir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2012
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  978-605-4599-32-5
 • Yayınevi:
  Bilgeoğuz Yayınları
 • Kitabın Türü:
Dilanur Atik 
21 Tem 2013 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Değişik, şaşırtıcı bir roman. Heyecan ve gerilim son sayfaya kadar sürüyor. Kurgusu altında farklı şeyler barındırıyor. Masonlar etrafında dönen bir olayı anlatıyor. Bazı sahneler gerçeklerle örtüşüyor. Eşref ÖZOLTULULAR yeni keşfettiğim yazarlardan ve gizemli biri. İnternette hakkında bölük pörçük bilgiler mevcut ama yeterli değil. Mabedin Bekçilerini benim gibi herkesin zevkle okuyacağına eminim.