Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr

8,4/10  (36 Oy) · 
65 okunma  · 
30 beğeni  · 
1.024 gösterim
Dur!

Hayatının en can sıkıcı olayını hatırlıyor musun?
Hatırla!

En son ne zaman çıldıracak gibi hissettin?
Hisset!

En terleticisinden bir kâbusta cümbür cemaat tüm karabasanların canını çıkarmaya çalıştığı bir canlısın.
Düşün!

Herkesin kahkahalarla güldüğü bir anda ağlamak istediğin bir zaman olmadı mı?
Karar ver!

Seni unutan birinin senin için asla unutulmaz olmasını göze alabilir misin?
Unutma!

Zamanın silemediği hiçbir anı, ölümün sona erdiremediği hiçbir acı yoktur. Bunalımın had safhada olduğu bir dönem... Tarihî bir Londra sonbaharına yolculuk... Hayatını değiştiren bir insan... İlginç şifreler... Nefes kesen olaylar... Ve büyüleyen bir hikâyenin esrarengiz sonu...

Bak... Bir harf, hayatını ne kadar değiştirebilir? Okumadan asla anlayamayacaksın! Takip et!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2013
 • Sayfa Sayısı:
  240
 • ISBN:
  9789944915472
 • Yayınevi:
  Kent Kitap
 • Kitabın Türü:
Ayşe Nur 
18 May 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Harika bi kitap madam bravo gerçekten çook zeki bir kadın bilmeceyi hemen çözüyor çok becerikli zeki bir hanım güzel bir kitap olmuş herkese tavsiye ederim

Şeyma Ay 
19 Ağu 21:07 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Polisiye okumaya bu kitapla başladım. Kitabı elinize alır almaz bitiyorsunuz yani şahsen bende öyle olmuştu. Karakterler yabancı ve çok olduğu için elime kâğıt alıp bir şemada kendi çapımda notlarla
oyuncuları yazdım . Bence sizde öyle yapın faydasını göreceksiniz. Ayriyeten kitabın içinde kaybolacak ve içinizden " Acaba katil bu mu? " diye düşüneceksınız.
"Kötü hiçbir yorumun yok mu?" diyecek olursanız eğer evet kötü bir yorumum yok çünkü bu kitap gerçek anlamda sürükleyici ve harika

Gözde Elgül 
18 Haz 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Madam Bravo çok sevdiğim ve beğendiğim yazarın 2. romanı. İlk kitabı "Şu Saatte Orada Mıydın?!" kadar ben de heyecan uyandıran zevkle bitirdiğim bir kitaptı.

Zarif'Hanım 
08 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bir cinayet kitabı ancak bu kadar güzel olabilir okurken çok zevk aldım muhteşem bir kitap bilal sami gökdemir gerçekten çok güzel eserler yapıyor 1 saatte bitirdim ve nasıl bittiğini dahi anlayamadım şiddetle tavsiye ederim. :)

Enes Sarıtaç 
09 May 22:50 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Çok sürükleyici ve etkileyici bir kitap. Madam bravo çok zeki bir kadın. Yanındaki müfettiş de biraz daha etkili olabilirdi bayanın yanında. Çok sönük durumda kaldı

Kitaptan 20 Alıntı

Gülzar Ardal 
16 Tem 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Madam Bravo
+ "Şömineyi kapatayım mı müfettiş?"
- "Şömineyi değil de çenenizi biraz kapatsanız çok güzel olacak!"

Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 66 - Dolce Vita)Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 66 - Dolce Vita)
Gülzar Ardal 
18 Tem 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Madam Bravo
+ "Çok şey söyledi."
- "Hayır. Çok şey söyler gibi yaptı. Aslında hiçbir şey söylemedi."

Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 152 - Dolce Vita)Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 152 - Dolce Vita)
Gülzar Ardal 
17 Tem 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Katil
+ "Katil, beni aptal sanıyor Madam Bravo!"
- "Kim bilir?! Belki de haklıdır."

Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 104 - Dolce Vita)Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 104 - Dolce Vita)
Gülzar Ardal 
18 Tem 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Katil
+ "Unutmayın; cinayeti gören bir kişi varsa, o cinayet mutlaka çözülecek demektir."
- "Korkarım cinayeti gören tek kişi de öldü, Madam Bravo.
Teresa Langridge artık yaşamıyor."
+ "Ama katil, hala cinayeti biliyor."

Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 167 - Dolce Vita)Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 167 - Dolce Vita)
YNT 
02 Haz 00:03 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

"Çünkü şelale insanları metrelerce yüksekten aşağı atar bayım. Hem de kendisine güvenen insanları... Suya girersiniz ve yüzmeye başlarsınız. İlk başlarda her şey yolundadır. Bir süre sonra bir şeylerin ters gittiğini fark edersiniz. Çoktan akıntıya kapılmışsınızdır; ama artık çok geçtir. Tutunacak sağlam bir dal bulabilirseniz ne ala... Bulamazsanız; size ilk başlarda güzel davranan, arkadaşlık eden su, sizi acımadan metrelerce yükseklikten aşağı bırakıverir. Şelale bu yüzden korkunç ve şeytancadır.Tıpkı katil gibi.."

Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 213 - Dolce Vita)Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 213 - Dolce Vita)
Gülzar Ardal 
18 Tem 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Son
+ "Yine başa döndük Madam Bravo."
- "Hayır. Sona hiç bu kadar yakın olmamıştık."

Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 148 - Dolce Vita)Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 148 - Dolce Vita)
Gülzar Ardal 
17 Tem 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Gerçek
"Merak etmeyin müfettiş.
Gerçek, kapalı alanlarda sıkılır,
açığa çıkmak ister ve bunu kimse istemese de,
günün birinde özgürlüğüne kavuşur."

Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 102 - Dolce Vita)Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 102 - Dolce Vita)
YNT 
01 Haz 23:47 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

"Para... Para çok kıymetli bir şeydir Monica... Her şeyi satın alabilir. Hatta bazen mutluluğu bile... Ama bazen... Çok değerlidir o... Her zaman ve her yerde... Afrika'da da paradır, Amerika'da da, Avrupa'da da... Değerinden hiçbir şey kaybetmez; ama sahibinin değerini kaybettirebilir. Kıymeti hiç değişmez, ama sahip olduğu kişiyi değiştirebilir. Çok güçlüdür o çünkü.. Sen ona sahip olduğunu zannederken, o sana sahip olur; ruhun bile duymaz."

Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 198 - Dolce Vita)Madam Bravo - Hayatta Kalmak İstiyorsan Hafrelri Dğeişitr, Bilal Sami Gökdemir (Sayfa 198 - Dolce Vita)
2 /