Masumiyetin İçin Savaş

8,4/10  (130 Oy) · 
525 okunma  · 
127 beğeni  · 
2.158 gösterim
Masum olduğu kanıtlanana kadar o bir suçluydu...

Miranda Wood evine geldiğinde, ayrılmak istediği yasak aşkını yatağında ölü bulur. O şimdi insanların gözünde hem tanık hem de şüpheli durumundadır. Kimliği belirsiz bir adam tarafından kefaleti ödendiğinde ise dikkatleri daha da üzerine çeker.

Miranda suçsuzluğunu ispatlamak için çabaladıkça, kendisini karanlık bir bataklığın içinde bulur. Şantaj ve sıra dışı skandallar ortaya çıktıkça gerçeğe daha da yaklaştığını hisseden Miranda, katil tarafından takip edildiğini fark eder. O, katil için büyük bir tehlikedir ve bu tehlikenin ortadan kaldırılması gerekiyordur… Masumiyetini kanıtlamak için verdiği mücadelede sevgilisinin hayatına dair öğrendiği sırlar Miranda'nın kurtuluşu olabilecek midir?

"Tess Gerritsen, kütüphanemden asla eksik etmediğim yazarlardan biri. Her kitabıyla beni kendisine hayran bırakıyor."
Stephen King

"Tess Gerritsen yine harikalar yaratmış. Masumiyet uğruna verilen mücadele ancak bu kadar güzel anlatılabilir."
Publishers Weekly

"Sırlarla dolu ölüm, gözü dönmüş bir katil ve masum bir kadın... Bu üç temayı bir araya getiren yetenekli yazar, okurlara muhteşem bir roman sunuyor."
Booklist

"Tess Gerritsen, Masumiyetin İçin Savaş adlı kitabında heyecan dolu bir macera ve merak uyandıran bir aşkla karşımıza çıkıyor."
Romantic Times Book Reviews
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  361
 • ISBN:
  978-605-348-044-0
 • Orijinal Adı:
  Presumed Guilty
 • Çeviri:
  Özlem Gültekin
 • Yayınevi:
  Martı
 • Kitabın Türü:
Eda 
04 Mar 18:49 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

İlk okuduğum Tess kitabıydı.Olaylar merak uyandırdıcıydı,hemen bir sonraki sayfaya geçmek istedim. Bazı yerlerde sıkıldım ama güzel bir kitaptı.Sizin de önerebileceğiniz Tess Gerritsen kitabi varsa yoruma yazabilirsiniz.