Meleğin Çağrısı

8,5/10  (4 Oy) · 
12 okunma  · 
2 beğeni  · 
739 gösterim
Tüm sırlar cep telefonunda gizli...

New York, Kennedy Havaalanı.Bekleme salonunda bir kadın ile bir adam çarpışırlar, kısa bir ağız dalaşından sonra herkes kendi yoluna gider. Madeline ile Jonathan daha önce hiç karşılaşmamışlardır; tekrar görüşmeleri için de bir neden yoktur. Ama çarpışma sonrası yere dağılan eşyalarını toplarken, cep telefonları birbirine karışır. Bunu fark ettiklerindeyse aralarında 10.000 kilometre vardır. Madeline Paris'te çiçekçi, Jonathan ise San Francisco'da restoran sahibi ve şef aşçıdır.

İkisi de meraklarına yenik düşerek birbirlerinin telefonlarını karıştırmaya başlar ve akıl almaz bir gerçekle karşılaşırlar: Geçmişten gelen bir sır ikisini birbirine bağlamaktadır. Bu sırrın merkezinde ise birinin neredeyse hayatına mal olacak, diğerinin ise hayatını borçlu olduğu gizemli bir genç kız vardır.

"Hepimizin başına gelebilecek bir hikâye… Siyah ve tozpembe renkleriyle romantik bir gerilim…"
-France Info-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2014
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9786050921489
 • Çeviri:
  Nükhet İzet
 • Yayınevi:
  Doğan Kitap
 • Kitabın Türü:
Fatoş Çetiner 
18 Nis 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Gulliaume Musso her kitabını hayranlıkla okuduğum bir yazar. Zekasına imrendiğim ender yazarlardan. Yoruma dahi gerek yok. Her kitabını okumanızı tavsiye ederim.

Nuray Durmuş 
02 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Kurgu çok ilginç... Ayrıca yazar bölüm başlarında ünlü yazarlara ve düşünürlere ait sözlere yer vermiş. Bunlar kitaba ayrı bir hava katmış.Ben bu bölümleri çok sevdim. . Birbirini tanımayan iki kişinin havaalanında çarpışıp yere dağılan eşyalarını alırken, birbirlerinin cep telefonlarını yanlışlıkla yanlarına alıp farklı şehirlere gitmeleriyle hikaye başlıyor. . Romantik polisiye karışımı, kolay okunan ilginç bir kitaptı. Severek okudum. .