Melekler Korusun Angels Everywhere Serisi 7

7,7/10  (46 Oy) · 
173 okunma  · 
53 beğeni  · 
2.202 gösterim
Shirley, Goodness ve Mercy, meleklerin işlerinin asla bitmeyeceğini bilirler; hele yılın en güzel dönemi olan Noel'de. Yardımcı melekleri Will'i de kanatlarının altına alırlar ve New York'ta Times Meydanı'ndaki eğlenceleri izlemek için yola koyulurlar. Will, gece yarısı kalabalığın arasında tek başlarına duran iki yabancıyı fark ettiğinde, bunun yardım eli uzatmak için en uygun zaman olduğuna karar verir.

Lucie Ferrara ve Aren Fairchild, yılbaşı gecesi Times Meydanı'nda kazara olmuş gibi görünen çarpışmalarının ardından tanışırlar. Birbirlerinden hemen hoşlanırlar ve pek çok ortak yönlerinin olduğunu fark ederler. Ama kaderin cilvesi onları bir araya gelmeleri kadar hızlı bir şekilde ayırır. Lucie ve Aren'in birbirleriyle iletişime geçmeleri mümkün görünmemektedir artık.
Tabii eğer bir mucize gerçekleşmezse...

Eğlenceli ve romantik bu romanda Debbie Macomber uzun zamandır özlemini çektiğiniz bir aşka tanıklık etmenizi sağlayacak.

"Macomber'ın karakterlerine hayran olmamak olanaksız. Söz konusu özel bir mekan ve asla unutulmayacak karakterler yaratmak olduğunda, kimse Macomber ile boy ölçüşemez."
-Bookpage-
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2013
 • Sayfa Sayısı:
  232
 • ISBN:
  978 9944 822-635-8
 • Orijinal Adı:
  Angels At The Table
 • Çeviri:
  Filiz Karaman
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Gonca Çiftçioğulları 
 26 Ara 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Puan vermedi

Klasik bir Debbie Macomber kitabıydı. Yalin ve sade bir anlatim, basit bir kurgu. Romantik komedi tarzindaki Hollywood filmlerine benzeyen kurgusuyla hemen okunan bir kitap. Shirley, Goodness, Mercy dua melekleridir ve insanlarin dualarini gerceklestirmek için ara ara baş melek Gabriel'in gorevlendirmesiyle dünyaya inerler. Bu sefer yanlarinda caylak acemi dua melegi Will de vardir. Insanlara ve yasadiklari olaylara mudahale etmeden insanları izleyecekler ve gerekirse sihirli dokunuşa basvuracaklardir. Fakat insanlari ve dünyayı çok seven bu üç melek uslu durmayip yaramazliklariyla ortaligi karistirsalar da onlar sayesinde tanışan Lucia ve Aren türlü engeller sonunda yine bir araya gelirler. Mutlu sonla biten eglenceli ve romantik bir kitap. Bana son derece siradan geldi. Ama meraklillari icin ilgi cekici olabilir.