Meleklerin Gölgesi Kissed by Death Serisi 1

7,4/10  (14 Oy) · 
25 okunma  · 
8 beğeni  · 
801 gösterim
Ölüm hiç kimseyi beklemez. Beni de beklemeyecekti.

"Ona artık gerçeklerle rüyalarımı ayırt edemediğimi nasıl söyleyebilirdim? Biri ya da bir şeyin beni izlediğini hissettiğimi? Tenimde dolaşan sıcaklığı?" Bir ölüm meleği olarak Finn'in beklediği son şeydir aşk. Korumak için çevresinde gezindiği Emma'nın hayatı, Finn'in geçmişinde yaptığı bir hatadan dolayı tehlikededir. Hayatını kurtarmaksa onun elindedir, en büyük sırrını ortaya çıkaracak olsa bile.

"Gerilim, komedi ve romantizm arasındaki mükemmel uyum. Meleklerin Gölgesi bağımlılık yaratacak." 
-Trisha Wolfe, Destiny's Fire kitabının yazarı-

"Meleklerin Gölgesi; duygusal başlangıcıyla merak uyandırırken, aynı zamanda çekici dünyası, harika üslubu ve yan karakterleriyle de etkileyici bir okuma vaat ediyor. " 
-Kindle and Me-
(Tanıtım Bülteninden)
 
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2015
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786053488033
 • Orijinal Adı:
  Inbetween
 • Çeviri:
  Duygu Özen
 • Yayınevi:
  Novella Dinamik
 • Kitabın Türü:
Pelin Sueda 
 02 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

Sürükleyici,düşündürücü ,bazen ürkütücü bir kitap ama en çok da "ben olsam " ne yapardım diyeceğiniz ölümü ,ahireti sevdiklerinizi,yaşarken kıymet bilmeyi düşündüren bir kitap.Beni çok olmasa da etkiledi.Melek hikayesi sevenlere kesinlikle tavsiye edilir.Basit ve sade bir anlatım var ve karakterlerin yaşları tutarsız.Buna rağmen okuması keyifli,güzel ve sade,yormayan,akıcı bir kitap.

Çilem Demir 
25 Oca 17:18 · Kitabı okudu · 8 günde · Beğendi · 7/10 puan

Fantastik öğelerle süslenmiş bir aşk kitabıydı. Okuyan kişiye çok bir katkısı olmaz ama keyifli dakikalar yaşatır. Eğer reading slumlpta iseniz size ilaç gibi gelir çünkü 400 sayfa olmasına rağmen bir günde bitirebilirsiniz.