Mezarın Yüzü Night Huntress (Gece Avcısı) Serisi 5

7,8/10  (5 Oy) · 
23 okunma  · 
5 beğeni  · 
545 gösterim
Mezarın iki yanında da tehlike var

Yarı vampir Cat Crawfield ile kocası Bones ilişkileri için olduğu kadar, hayatları için de savaştılar. Ama son savaşta zafer kazandıklarında, Cat'in yeni, beklenmedik yetenekleri uzun zamandır var olan bir dengeyi bozacaktı...

Vampirlerin gizemli bir biçimde kaybolması, türler arası bir savaşın patlak vereceği söylentilerine yol açmış ve bu da vampirlerle karşıt grup arasında gerginlik yaratmıştı.

İki güç çarpıştığı takdirde, masum ölümlüler arada kalıp can verebilirdi. Cat ve Bones tehlikeli bir 'müttefik'ten yardım istemek zorundaydı. New Orleans'ın gulyabani kraliçesinden! Ancak onun yardımının bedeli, doğaüstü savaşın tehdidinden bile ağır olabilirdi! ...Ve Cat'in hayal bile edemeyeceği sonuçlara yol açabilirdi.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2012
 • Sayfa Sayısı:
  408
 • ISBN:
  9786054560783
 • Orijinal Adı:
  This Side of the Grave
 • Çeviri:
  Bige Gündüz
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:

İnsan hayatında yarı vampir olarak yaşayan Azrail, vampir olunca da normal olmasını beklemeyin. İnsan kanı nasıl enerji ve yaşam veriyorsa aynısı vampir kanı için geçerli Cat için tabi tek bir farkla, usta vampirlerin gücüne sahip olmak gibi ya da gulyabani. Peki kara büyüsün ta kendisi olan Marie'nin kanı nasıl yetenekler bahşeder? Keyifli okumalar.

PINAR DEĞİRMENCİ 
10 Ara 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 8/10 puan

Seriye devam ediyorum gittikçe güçlenen bir kediçık görüyoruz kitapta harika ilerliyor sürekli karşılarına çıkan pürüzler yok ediliyor
Kediçık bu sefer bir kara büyüye sahip oluyor hemde ne sahip olma
Her sayfadan zevk alarak okuyorsunuz özelikle bonesli yerlerde
Neyse devam

Kitaptan 4 Alıntı