Mucizeler Çağı

7,1/10  (15 Oy) · 
29 okunma  · 
10 beğeni  · 
860 gösterim
California'da sıradan görünen bir cumartesi sabahında Julia ve ailesi, dünyanın dönüşünün yavaşlamaya başladığını öğrenir. Günler ve geceler gittikçe uzamakta, yerçekimi kuvveti değişmekte ve doğa yok olmaktadır. 11 yaşındaki Julia ve tüm insanları yepyeni bir dönem beklemektedir.

"Gerçekte ne kadar az şey bildiğimiz hâlâ beni hayrete düşürüyor… Belki de benim ve ailemin başına gelenlerin yavaşlamayla hiçbir ilgisi yoktu. Mümkündü ama zannetmiyordum. Hem de hiç."

"İşte hayal gücü budur. Karen Thompson Walker dehşet verici bir gelecek ile günümüzün zekice ve güçlü tasvirini bir kurguda başarıyla bir araya getirmiş."
-Amy Bloom -

"Karen Thompson fantastik bir düşünceyi işleyip onu çarpıcı
bir şekilde gerçekçi kılmayı başarmış."
-Karen Russell-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9786053432074
 • Orijinal Adı:
  The Age Of Miracles
 • Çeviri:
  Cem Demirkan
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
ESRA KADIOGLU 
24 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Merhaba :) Mucizeler Çağı bize, halen birçok şekilde yok ettiğimiz, ekolojik dengeyi bozduğumuz dünyanın isyanını, bize 11 yaşında bir kız çocuğunun dilinden anlatıyor. Okurken bir yandan merak ettim, diğer yandan ya böyle şeyler yaşarsak hayatımızın ne kadar zor olacağını düşündüm. Aslına bakarsanız hepimizin okuyup, okutup daha fazla bilinçlenmemizin gerekliliğini çok güzel anlatmış..... Sevgiyle kalın :)))

Basak Goksel 
25 Ara 2016 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 7/10 puan

Bu yazari ilk defa okudum.11 yaşında bir cocugun dilinden hikayeyi anlatıyor.Buna ragmen her yasa hitap edebilir.Kitabin konusu ilginc.Dunyanin kendi etrafinda donme hızı yavaşlıyor ve buna bagli gercekleşen olaylar anlatılıyor kitapta.

Orkun İçen 
29 Kas 2015 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 9/10 puan

Konusu çok ilginç bir kitap.300 küsür sayfa olmasına rağmen yazı boyutu bir tık büyük.Bu yüzden kitap çok çabuk bitiyor.Konu çok farklı ve gerçekten güzel işlenmiş.İçerisinde küçük bir aşkın bulunması da kitaba güzellik katan etkenlerden birisi.Diğer fantastik kitaplarından konu bazlı olarak farklı olması nedeni ile okunması gereken kitaplardan birisi.

angelsbooks 
21 Mar 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Hikayeyi 11 yaşında bir kız çocuğu anlatıyor. İlginç, mantıklı, akıcı. 'Bu da olmaz ama, aaaa!' dedirtecek bir şey yok kitapta. Yani olayları kabullenmemek mümkün değil. Kitap bitene kadarki ruh halimi özet geçeyim: Endişe :) Çok ilginç bir konusu var ama sanki konu boşa harcanmış gibi.

Emine 
25 Oca 19:44 · Kitabı okudu · 5/10 puan

İsmine, kapağına, konusuna aldanıp aldığım kitaptı okurken bi atraksiyon bekledim şaşırt beni diye kitap nasıl o başladıysa öyle son buldu 10 üzerinden 3 sınırında devam edip bitti bittiğinde bu mudur yani bütün vaktim bu kitaba mı gitti diye düşündürdü.

Kitaptan 2 Alıntı