1000Kitap Logosu
Mutlu Yarınlar

Mutlu Yarınlar

Okuyacaklarıma Ekle
TAKİP ET
9.2
25 Kişi
65
Okunma
23
Beğeni
258
Gösterim
384 sayfa ·
Tahmini okuma süresi: 10 sa. 53 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Epsilon Yayınevi · 9 Kasım 2020 · Karton kapak · 9786051737904
Kitapları tüm dünyada milyonlarca satan Debbie Macomber’dan yeniden başlamaya, geçmişle barışmaya ve hayatı olduğu gibi karşılamaya dair etkileyici bir roman... Şifa kimi zaman farklı şekillerde gelir. En iyileşmez sandığımız yaranın ardında gizlenir ve hiç ummadığımız bir anda bizi geçmişin kederinden özgürleştirir. Gül Limanı Oteli’nin sahibi Jo Marie eşinin ölümünden sonra Mark’la yeniden hayata dönmüştü. Ne var ki Mark onu hiç ummadığı bir anda bırakıp gitti. Bu gidişle bir kez daha derinden sarsılan Jo Marie geçirdiği zor günlerin ardından hayata kaldığı yerden devam etmeye kararlı... Anaokulu öğretmeni Emily ikinci nişanlısından da acı verici bir şekilde ayrılınca yepyeni bir başlangıç yapmak istedi ve bunun için Sedir Koyu’nu seçti. Bu muhteşem koydan hayallerindeki gibi bir ev satın alıncaya kadar birkaç ay Gül Limanı Oteli’nde kalacak. Sürprizlerle dolu Gül Limanı Oteli bugüne kadar pek çok kişi için özel bir iyileşme yeri oldu. Misafirlerin her biri burada yaşadıkları mucizevi dönüşümlerle en derin yaralarını sardılar. Peki ya büyük yıkımlar yaşamış Jo Marie ve bir yuva kurup çocuk sahibi olma umudunu çoktan yitirmiş Emily? Onlar için de umut var mı dersiniz?
9.2
10 üzerinden
25 Puan · 5 İnceleme
384 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
#güllimanıoteli serisinin son kitabı Mutlu Yarınlar yine muhteşemdi. Ben bu kadının hastasıyım 🤩 Mark gideli bir yıl olmuş ve Jo Marie artık ölmeye düşündüğünü başlamışken bir mucize olur. Bu mucizenin sonu biraz sıkıntı yaşatsa da olması gerektiği gibidir. Otele kiracı olarak gelen Emily otelin şifa gücüne inanmak istemez. Oysa ki şifa ona Nick'i getirir. Bence her kitap sever Debbie Macomber kitaplarıyla tanışmalı, okuyun gönülden tavsiyemdir.
Mutlu Yarınlar
9.2/10
· 65 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
4
384 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Mutlu Yarınlar ~~ Debbie
Sedir Koyu serisinin son kitabı.. Debbie, bu seriyi pek kısa tutmuş. Söylediğine göre sonrasında yazmak istediklerini daha fazla ertelemeyi düşünmediğiydi.. Haklı olduğunu düşünüyorum. Fakat tüm seriler ve kitaplar bir yana, Sedir Koyu bir yana.. Bu kitapta yine zaman, mekan ve kahramanlardan oluşan olay örgüsü şahaneydi.. Biraz, farklı toplum farklı kültürel değer kısmında sıkışıp kalmış olduğumu hissettim.. Ben, demek tehlikeli bir düşünce halidir.. Saçmalar insan ve saçmaları toparlamak kolay olmayacaktır.. bu ince detay dışında; Emily, çok iyi bir karakterdi.. Ve Nick.. Mark, ilginçti hep. Korkunç bir enerji hissettim hep. Debbie, biraz ürkünç göstermişti ilk satırlarda. Mark’ı sevmekte güçlük çektiğini de söylediğini anımsıyorum. Yazar sevemediyse okur neylesin.. Bir de sonunda biraz zayıf bulduğum kapanış vardı.. Neden çifte düğün olmadı.. Bence yazara bunun İçin mektup yazmalıyım. Sıradakiler acele ettirmiş olabilirler ama bir düğünü eksik bırakmamalıydı.. Jo Mary, güçlüydü. O ince detay durumuna katılmadığımı gözardı etmeyerek.. Bu seriyi okurken hep tatildeymişim gibi hissettim.. Belki de konuklardan biri. Bu kadar keyifli.. Seriyi tamamlamak isteyeceğinden eminim takip eden okurların.. keyif alınacaktır.
Mutlu Yarınlar
9.2/10
· 65 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
5
384 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Bitti !!! Gül Limanı Oteli serisi 5. Kitap Gül limanı oteli sahibi Joe Marie eşinin ölümünden sonra Mark’ın aşkıyla yeniden hayata bağlanmıştı. Ama Mark onu hiç beklenmedik bir anda terk edip gitti. Joe Marie onunla birlikte olmak için can atan yeni tanıştığı Greg ile hayatına devam mı edecek, yoksa gelmeyeceğini bilse de Mark’ı beklemeye devam mı edecek ? Anaokulu öğretmeni Emily, Joe Marie’nin otelinde kalmak için geldiğinde bu otelin gerçekten mucizevi bir şekilde insanları iyileştirme özelliğine tanık olacak mı ? Hayatına giren Nick ile derin yaralarını sarabilecek mi ? Debbie ne yazık ki bize bu kitabın serinin son kitabını olduğunu daha en başından söylüyor. Buna üzüldüm çünkü ben Jo Marie’yi ve Gül Limanı otelini çok sevmiştim. Her zamanki gibi harika bir kitaptı. Kesinlikle tavsiye ederim.
Mutlu Yarınlar
9.2/10
· 65 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
8