Namaz Dirilişe Çağrı

7,8/10  (10 Oy) · 
30 okunma  · 
7 beğeni  · 
1.433 gösterim
Neden Namaz?
Çünkü namaz imandan sonra Rabbimizin en çok üzerinde durduğu bir ibadettir. Hz. Peygamberin hayatının ayrılmaz parçasıdır. Namaz hayatın ta kendisidir. Hiç bir şekilde terkine izin verilmemiştir. Buna rağmen günümüz Müslümanlarının en çok ihmal ettiği kıymetini bilmediği bir ibadettir. Dolayısı ile karşımıza iki sonuç çıkıyor. Namazını kılmayanlar ve kıldığı halde gereken önemi vermeyenler.
 • Baskı Tarihi:
  2008
 • Sayfa Sayısı:
  158
 • ISBN:
  9944704762
 • Yayınevi:
  Ensar Neşriyat
 • Kitabın Türü:
Bahar Uzun 
08 Mar 20:26 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 9/10 puan

Burdaki saygı değer 1k kullanıcıları eğer halen namaz dan haberdar olmayan arkadaşlarımız varsa burdan rica ediyorum dünya ahiret mutluluğu icin bu kitabı okuyon belki başka kardeşlerimin hayatını değistirdiği gibi sizinde hayatınızı değiştirir doğru yola manevi huzura sizleri eriştirir bu kitap sayesinde bir çok kardesim namaz kıldı hata peygamber efendimizi bile bu degerli yazarımızın kitabıyla gören kardeşlerim var 1 saatinizi almaz garanti veriyorum okadar akıcı yazdığı için bu yazarımızı canı gönülden selamlıyorum ve allah ondan razı olsun....

Esma Çabuk 
24 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Namazın hayatımız için önemli olduğunu biliyor ama bunu sadece bilmekle kalıyordum. Bu kitabı okurken o kadar etkilendim ki artık bir yerden başlamam gerektiğini anladım. Beni etkisine alan bir kitap.

Melek 
17 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 9 günde · 6/10 puan

Namazin öyle hafife alinmasi gereken bi ibaded degil, Aslinda hayatin kendisi oldugunu anlatan, akici bi kitap.Ince bi kitap olmasi hekeze hitap ediyor olmasi guzel. Okumanizi tavsiye ederim.

Halis Yıldız 
21 Kas 2015 · Kitabı okudu · 10 günde · 10/10 puan

Ahmet Bulut hocayı afyonda bir namazla diriliş konferansında tanımıştım.Kitabını da bu vesileyle orada açılan standdan almıştım.Konferans beni adeta büyülemişti.Hiç böyle bir etki olacağını düşünmemiştim gerçekten klasik bir dini içerikli sohbet olacağını düşünmüştüm.Fakat öyle olmadı.Konferansın etkileri uzun süre devam etti.Kitabı da konuşması güzel ama kitap heralde sıradandır birinden birinin kötü olması lazım ya konuşma ya yazarlık.Konuşma iyi olduğuna göre yazarlık kötü olması lazım diye düşünmüştüm.Fakat Ahmet Bulut hoca beni ikinci defa şaşırttı.Ve gerçekten kendimi sorgulamama vesile olan bir kitapla baş başa bıraktı.Beni etkileyen kitaplar listesi yapsam ilk onda hatta beşte yer alacak kitaplardan biridir.Allah razı olsun.

Kitaptan 1 Alıntı