Namaz Dirilişe Çağrı

8,4/10  (9 Oy) · 
26 okunma  · 
5 beğeni  · 
1.350 gösterim
Neden Namaz?
Çünkü namaz imandan sonra Rabbimizin en çok üzerinde durduğu bir ibadettir. Hz. Peygamberin hayatının ayrılmaz parçasıdır. Namaz hayatın ta kendisidir. Hiç bir şekilde terkine izin verilmemiştir. Buna rağmen günümüz Müslümanlarının en çok ihmal ettiği kıymetini bilmediği bir ibadettir. Dolayısı ile karşımıza iki sonuç çıkıyor. Namazını kılmayanlar ve kıldığı halde gereken önemi vermeyenler.
 • Baskı Tarihi:
  2008
 • Sayfa Sayısı:
  158
 • ISBN:
  9944704762
 • Yayınevi:
  Ensar Neşriyat
 • Kitabın Türü:
Melek 
17 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 9 günde · 6/10 puan

Namazin öyle hafife alinmasi gereken bi ibaded degil, Aslinda hayatin kendisi oldugunu anlatan, akici bi kitap.Ince bi kitap olmasi hekeze hitap ediyor olmasi guzel. Okumanizi tavsiye ederim.

Halis Yıldız 
21 Kas 2015 · Kitabı okudu · 10 günde · 10/10 puan

Ahmet Bulut hocayı afyonda bir namazla diriliş konferansında tanımıştım.Kitabını da bu vesileyle orada açılan standdan almıştım.Konferans beni adeta büyülemişti.Hiç böyle bir etki olacağını düşünmemiştim gerçekten klasik bir dini içerikli sohbet olacağını düşünmüştüm.Fakat öyle olmadı.Konferansın etkileri uzun süre devam etti.Kitabı da konuşması güzel ama kitap heralde sıradandır birinden birinin kötü olması lazım ya konuşma ya yazarlık.Konuşma iyi olduğuna göre yazarlık kötü olması lazım diye düşünmüştüm.Fakat Ahmet Bulut hoca beni ikinci defa şaşırttı.Ve gerçekten kendimi sorgulamama vesile olan bir kitapla baş başa bıraktı.Beni etkileyen kitaplar listesi yapsam ilk onda hatta beşte yer alacak kitaplardan biridir.Allah razı olsun.

Kitaptan 1 Alıntı