1000Kitap Logosu
Niyet Ettim
Niyet Ettim
Niyet Ettim

Niyet Ettim

OKUYACAKLARIMA EKLE
5.3
9 Kişi
29
Okunma
4
Beğeni
91
Gösterim
224 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 6 sa. 21 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Az Kitap · 16 Kasım 2020 · Karton kapak · 9786257987998
Niyet ettim! Niyet etmek sevgiye, aşka, iyiliğe, güzelliğe, başarmaya; her şeyin başıdır niyet etmek. Bu kitapta sizlere niyet etmenin gücünü ve önemini anlatıyorum. Yaşamın en büyük gücü niyet etmekten geçer. Niyet ediyorum, bu kitabı okuyanın hayatının değişmesine. Niyet ediyorum, bu kitabı okuyanın şifalanmasına. Niyet etmekte güç vardır. Niyet etmekte inanç vardır. Gücünün ve inancının farkına varmak istiyorsan bu kitabı okumaya niyet et.
4 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺17,54
5.3
10 üzerinden
9 Puan · 13 İnceleme
Dilruba Zişan
Niyet Ettim'i inceledi.
224 syf.
·
1 günde
·
1/10 puan
Hiç sevmedim. Burçlara inanırım ama hiç kimse burçlara bakıp geleceği bilemez . Bu bir gerçek. Geleceği bilemeyiz. Burçların özelliklerini her ne kadar benimsesemde ve cidden taşıdığıma inansamda yıl başında şu saatte şu burç dua ederse, dilek dilerse gerçekleşmesini beklesin gibi bir şeyi kabul edemem. Çünkü hangi burç olursam olayım istediğim an dua ederim saat zaman fark etmeden belirli saatlere muhtaç değilim diye düşünüyorum. İşte sular, niyetler, dualar, saatler bunlar bana hiç cazip gelmedi.
Niyet Ettim
5.3/10
· 29 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6
Ayşe O.
Niyet Ettim'i inceledi.
224 syf.
·
Puan vermedi
Burçlara karşı ilginiz varsa okuyabileceğiniz bir kitap.Ama tek anlamadığım içerik ile başlığın uyumsuzluğu Her zaman başlık ile içeriği bağdaştıran biriyim ama bu kitapta olmadı.Yani ilk bi kaç sayfa uygun evet ama ilerleyiş burçlarla ilgili olduğu için niyeyse ben uyduramadım
Niyet Ettim
5.3/10
· 29 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
19
Ela
Niyet Ettim'i inceledi.
224 syf.
·
Puan vermedi
Merhaba arkadaşlar sizlere güzel bir kitap yorumuyla geldim. . . Burçlarla ilgili güzel bilgiler var kitabımızda.Burçlara göre olumlamalar,tarot,parasal şanslar hepsini bulabilirsiniz. . . Niyet ettim! Niyet etmek sevgiye, aşka, iyiliğe, güzelliğe, başarmaya; her şeyin başıdır niyet etmek. Bu kitapta sizlere niyet etmenin gücünü ve önemini anlatıyorum. Yaşamın en büyük gücü niyet etmekten geçer. Niyet ediyorum, bu kitabı okuyanın hayatının değişmesine. Niyet ediyorum, bu kitabı okuyanın şifalanmasına. Niyet etmekte güç vardır. Niyet etmekte inanç vardır. Gücünün ve inancının farkına varmak istiyorsan bu kitabı okumaya niyet et.
Niyet Ettim
5.3/10
· 29 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1