Not: Seni Seviyorum

7,8/10  (25 Oy) · 
85 okunma  · 
20 beğeni  · 
1.261 gösterim
Holly ve Gerry genç yaşta birbirlerine büyük bir aşkla bağlanmışlardır, birbirleri olmadan bir yaşam hayal edemezler. Ancak Gerry'nin beklenmedik ölümü Holly'yi altüst eder. Kendini toparlamak, ayaklarının üzerinde tek başına durmayı öğrenmek için verdiği mücadelede en büyük desteği yine Gerry'den, onun ölmeden önce yazdığı mektuplardan alır.

İrlandalı yazar Cecilia Ahern'in birçok dile çevrilmiş, İrlanda, İngiltere, ABD ve Almanya'da çok satanlar listesinin başında haftalarca yer almış romanı Not: Seni Seviyorum yüz binlerce okurla buluştu. 2007 yılında başrollerini Hilary Swank ve Gerard Butler'ın paylaştığı sinema filmini de yüz binler izledi.

Gerçek aşkın asla bitmeyeceğini kanıtlayan etkileyici bir ilk roman.
-Cosmopolitan-

Cecelia Ahern'in romanlarında peri masallarından fazlası var. -Glamour-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2009
 • Sayfa Sayısı:
  424
 • ISBN:
  9786054069682
 • Çeviri:
  Dilek Şendil
 • Yayınevi:
  Turkuvaz Kitap
 • Kitabın Türü:
AYŞE GÜL 
13 Haz 2016 · Kitabı okudu · 9 günde · Beğendi · 8/10 puan

Not: Seni Seviyorum. Gerçekten müthiş bir kitap tavsiye ederim aşk kitabı okuyan herkese.Okudum pişman değilim.Yine olsa yine okurum. Holly ve Gerry arasındaki büyük aşk bağından bahsedilmiştir.

Güneş İbret 
27 Oca 19:44 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Öldükten sonra eşinin yazdığı mektuplarla kendini bulan bir kadın ve ölümün kıyısında bile onu düşünen bir adam..Romantizm ve dram türünde harika bir kitap. Gary öldükten sonra eşinin çok üzüleceğini bildiği için ölmeden önce yaptığı bir planla yazdığı mektuplar öldükten sonra eşi Holly e gönderiliyor. Holly aldığı her mektupla toparlanıp kendisini keşfediyor. Filmi,benim favori filmlerim arasındadır. Bu film sayesinde bir ara İrlandaya gitmeyi kafama takmıştım. Çok vakit kaybetmeden filmi izlemenizi ve kitabı okumanızı tavsiye ederim.

Zeynep 
27 Mar 01:49 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Eşini kaybetmek... Tarifi mümkün olmayan bir acı olsa gerek. Düşüncesi bile beni perişan edebilir. Bu kitapta eşini kaybeden bir kadının, ölümle burun burunayken onu düşünüpte mektuplar yazan bir erkeğin hikayesi. Ölse bile desteğini üzerinden çekmeyen bir eşin hikayesi. Filmi de, kitabı kadar olmasa da çok etkileyiciydi.

Kitap okumak 
 07 Ara 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Özellikle aşk türü ilginizi çekiyorsa elden bırakmadan, bir solukta okuyabileceğiniz çok güzel bir roman. ´´ Sen benim hayatımın tamamı sın ben ise senin hayatının sadece bir kısmı olarak kalacağım´´. Kitaptan alınmış bu cümle konusu hakkında ön bilgi verecektir size. Arzu ederseniz filmi de çevrilmiş, izleyebilirsiniz. Film kitaptan biraz ayrı düşse de ana fikir ve etki gücü kitaptan daha az değil.

Kitaptan 1 Alıntı

Kitap okumak 
07 Ara 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 7/10 puan

Sen benim hayatımın tamamısın ben ise senin hayatının sadece bir kısmı olarak kalacağım

Not: Seni Seviyorum, Cecelia Ahern (Turkuvaz)Not: Seni Seviyorum, Cecelia Ahern (Turkuvaz)