Olsa Dükkan Senin

8,5/10  (14 Oy) · 
37 okunma  · 
10 beğeni  · 
1.509 gösterim
"Sevdiğini serbest bırak, dönerse senindir, zıplıyorsa delidir, çömeldiyse dokunma."

Şu fani dünyada herhangi bir şeye ihtiyacım olduğunda yanımdaki dostlarımdan ve arkadaşlarımdan bir tek cümle duymak istedim, bir tek cümlenin hasretiyle yandım tutuştum, helak oldum, derbeder oldum: Ne demek dükkân senin!

Ama o sahte arkadaşlardan, o yalancı dostlardan, o zalimlerden, o kadir kıymet bilmeyenlerden, o vefasızlardan tek bir cümle geldi: Olsa dükkân senin!

İstiklal Akarsu, Bir Alex Değilim'in ardından yeniden karşınızda. İlk kitabıyla on binlerce okura ulaşan Akarsu, kaldığı yerden, aynı kıvraklıkta hikâyelerine devam ediyor. İlk kitaptan tanıdığınız karakterlerin yeni maceraları, yeni tanışacaklarınızın acayip, komik, hüzünlü yaşamları... Dizüstü Edebiyat bir kez daha heyecanla sunar...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2013
 • Sayfa Sayısı:
  211
 • ISBN:
  9786054054985
 • Yayınevi:
  Okuyan Us Yayınları
 • Kitabın Türü:
Galatagüzeli 
19 Oca 13:15 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · Puan vermedi

Kitapta yazar kendi anılarından oluşan bir anlatım sunmuş yeri gelip gülüyorsunuz yeri gelip duygulanıyorsunuz canınız sıkkın bir zamanda okuyup vakit geçirebilirsiniz

Basak Dogan 
20 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kitap cogunlukla Istiklal Akarsu'nun anilarindan olusmakta.Ancak basina gelenleri oylesine guzel ve komik bir dille anlatiyor ki gulmeden edemiyor insan.