Ölümsüz ve Bekar (Ölümsüz Serisi #1)

·
Okunma
·
Beğeni
·
468
Gösterim
Adı:
Ölümsüz ve Bekar
Alt başlık:
Ölümsüz Serisi #1
Baskı tarihi:
Ağustos 2010
Sayfa sayısı:
315
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786050058888
Kitabın türü:
Orijinal adı:
Undead and Unwed
Çeviri:
Zeynep Yeşiltuna
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Artemis Yayınları
Önce Modeldi, Sekreter Oldu ve Kovuldu. Öldü Sonra ve Ölümsüzlerin Kraliçesi Oldu!
Elizabeth "Betsy" Taylor: Kraliçe Betsy

Elizabeth "Betsy" Taylor, 30. yaş gününde sekreterlik işinden kovulur ve bir araba kazasında ölmek üzere evine doğru yola koyulur. Birkaç gün sonra bir tabut içerisinde gözlerini açtığında, daha neler olup bittiğini bile anlamasına fırsat kalmadan ölümsüzlerin arasına katıldığını idrak eder. Üstüne üstlük, yani daha da acısı, insanüstü bir takım güçler edindiğini anlaması da uzun sürmez. Şey... İnsanüstüdür, çünkü o bir vampirdir artık! 
Vampir halkı, Betsy'nin kehanetlerde adı geçen Kraliçe olduğuna inanmaktadır. Ama bu Betsy'nin umrunda bile değildir -onun tek derdi yeni ayakkabılara sahip olmaktır! Vampir dünyası, Bela Lugosi bozması bir ucube tarafından ters düz edilmek üzeredir ve Betsy'ye inananlar, onun bu vaziyetin çaresine bakmasını beklemektedirler. İyi de hay aksi, neden bir vampir kraliçe prospektüsü falan yok ki! Neyse ki müstakbel eşi Eric Sinclair -sinir bozucu bir şekilde- sürekli yanında! Hımmm. Keşke bu kadar uzun boylu, esmer, yakışıklı ...ve ölümsüz olmasaydı.

"Eğlenceli, esprili ve keyifli... Sizi gülmekten kıracak ve Mary Janice Davidson'nın yetenekli kaleminden çıkma başka eseler için 'ölüp bitmenize' neden olacak birkitap deneyimi."
- Romance Today

"Chick lit, vampir romanıyla işte bu yaratıcı, güncel, seksi ve inanılmaz esprili kitapta buluşuyor."
- Catherine Spangler-
(Tanıtım Bülteninden)
Ölümsüz ve Bekar bütün baskıları
Gösterilebilecek uygun bir kayıt bulunamadı.