Ölümüne Sev Beni

7,5/10  (6 Oy) · 
7 okunma  · 
0 beğeni  · 
407 gösterim
Altı yıl önce Lucy Kincaid, bir manyak tarafından saldırıya uğramış ve ölmekten kıl payı kurtulmuştur. O hayatta kalmayı başarmış ama saldırganı başaramamıştır.

Şimdi Lucynin yegâne amacı FBIa katılmaktır fakat bunun yanı sıra kurban hakları için çalışan bir oluşumda gönüllü olarak görev yapmakta ve internette seks suçlularının tespit edilip kanuna teslim edilmesine yardımcı olmaktadır. Ancak tuzak kurduğu seks suçluları öldürülmeye başladığında FBI bütün ilgisini Lucynin üzerinde yoğunlaştırır.

Geleceği ve hatta özgürlüğü tehlikede olan Lucy, birden çarpık bir adalet arayışında piyon olarak kullanıldığını fark eder. Güvenlik uzmanı, gözü pek Sean Roganın da yardımıyla internet sohbet odalarından Washington D.C.nin acımasız sokaklarına uzanan soluksuz bir maceraya adım atarlar.

Fakat biri onları gölge gibi takip etmektedir: Acımasız bir psikopat vahşi gözlerini Lucyye dikmiştir. Bundan kurtulmasının tek yolu da bir kez daha hayatı pahasına savaşması olacaktır.
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2012
 • Sayfa Sayısı:
  440
 • ISBN:
  9789944825863
 • Çeviri:
  Yasemin Balkan
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
28 Haz 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Akıcı, renkli, bolca aksiyonlu, karakter betimlemesi, olay örgüsü başarılı bir romandı diyebilirim. Çabuk bitiyor ve okuyucu kitaba başlamadan bile, kitabın kapak tasarımına hayran kalıyor. Romanın kapak tasarımı oldukça gizemli bence. Tasarım, romanın içeriği ile bütünlük kazanmış adeta. Böyle göz alıcı, mükemmel tasarım için Epsilon Yayınevine, olay örgüsü akışı için de yazara sonsuz teşekkürler.

Tuğba 
21 Ara 2016 · Kitabı okudu · 4 günde · 8/10 puan

Güzel bir kitaptı. Çok şey yaşamış ama güçlü bir kadın; bir o kadar güzel işlenmiş aile ilişkileri ve tabiki güzel bir aşk. Lucy gerçekten güçlü bir kadın ancak başına gelenler kitap bile olsa sizi oldukça rahatsız ediyor. Ben okurken bile zorlandım. Sonuç olarak keyifle okunabilecek polisiye bir roman :)

Kitaptan 1 Alıntı