Ömrüme Doğan Güneş

5,5/10  (4 Oy) · 
9 okunma  · 
3 beğeni  · 
319 gösterim
Kaybolduğum karanlıklar içinde yıllardır aradığım bir ışıktı bu...
Beynimin kıvrımlarında ateşlenen bir duygunun bütün ruhumu sarmaladığı o gece, uykularımı kaçıran bir heyecanla, kendimi kontrol edemez bir hâldeydim. Çünkü sabah olunca hayatımda yeni bir sayfa açılacak, hayalini iple çektiğim günlere nihayet ilk adımımı atabilecektim.
Bir kara sevdalı gibi ölesiye bir hasretle arzuladığım bu yeni hayatımda dayanılmaz ihanetlerin, yakıcı sevdaları ve gizemli hadiselerin beni pusuda beklediğini nereden bilebilirdim ki!

Herkesin bir nebze rol aldığı yaşanmış bu hikâyede:
Bir öğretmenin genç beyinlere umut olmak için çıktığı yolda; yürek burkan cefalara, göz yaşartan fedakârlıklara ve mest edici aşklara tanık olmaya hazır mısınız?
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2015
 • Sayfa Sayısı:
  174
 • ISBN:
  9786051628837
 • Yayınevi:
  Nesil Yayınları
 • Kitabın Türü:
Bayan Okur 
18 Oca 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 3/10 puan

OKUMAYIN!!!
Bir kitap bu kadar saçma olabilirdi. Kitabın başından sonunda neler olacağını tahmin ettim. Sadece arkadaşımın hediyesi olduğu için okudum. Para verip almayın. Halit Ertuğrul hep aynı yazıyor daha önce bir kaç kitabını okumuştum. Neden bile bile okudum bilmiyorum. Bir umut işte n'aparsın. Spoiler içeriyor!!!
Annesiyle çeşitli zorluklarla yaşamış ve öğretmen olmuş Fatih'in dine verdiği önem için okulda çektikleri anlatılıyor. 28 Şubat sürecine dair eleştiriler çokça bulunuyor. Herkes müslüman olurve mutlu son denebilir yani.
Velhasılıkelam okuyup paranızı ve zamanınızı boşuna harcamayın.

medine 
10 Nis 17:58 · Kitabı okudu

Herkesin bir nebze rol aldığı yaşanmış bu hikayede:
Bir öğretmenin genç beyinlere umut olmak için çıktığı yolda; yürek burkan cefalara, göz yaşartan fedakarlıklara ve mest edici aşklara tanik olmak isterseniz buyrun.....

Kitaptan 2 Alıntı