Ömür Boyu Aşk 2

9,5/10  (2 Oy) · 
20 okunma  · 
4 beğeni  · 
1.077 gösterim
Coşkun dalgalarıyla yüreğinizin kıyılarına vuran aşk çağlayanı, sevgilinizle ömür boyu beraberlik yemini ettirir size.

Evliliğin ilk günlerinde mutlu olmak ve mutlu etmek için çırpınırsınız. Ne var ki, sevinç ve heyecandan uçtuğunuz zamanlar, giderek sıradanlaşmaya başlar.

Bencillikler, kaprisler, kıskançlıklar, iletişim çatışmaları aile cennetinizi zindana dönüştürür. Size göre, yuvanızı bu hale getiren hep başka sebeplerdir.

Oysa sizin ve eşinizin hükmettiği bir yuvada her şeyin en başta gelen sorumlusu ikinizsiniz. Sizi huzursuz ve mutsuz eden tüm olumsuzluklara isyan edip saadetin kapısını aralamak sizin elinizde.

Gözyaşıyla zehir ettiğiniz günlere elveda deyip ilk günlerdeki mutluluğunuza kanat çırpmanız için en büyük yardımcınız, elinizde tuttuğunuz kitaptır. Ömür Boyu Aşk'ın ikinci kitabı, ailenizi olumsuzluklardan koruyacak ve ilk günlerin coşkulu mutluluğunu tekrar yaşatacak.

(Arka Kapak)
Gulbeniz Abdullayeva 
06 Tem 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Okudugum en guzel kitaplardan biriydi yasli,genc,evli,bekar herkesin okumasi gereken bir kitap. Icinde cok guzel ve faydali tavsiyeler var okumayan cok sey kaybeder. Kitabi okudukdan sonra degisiceksiniz artik farkli bir bakis aciniz olacaq olaylara, hayata. Keyifli okumalar