On Üç Kutsal Yadigar

6,7/10  (3 Oy) · 
7 okunma  · 
2 beğeni  · 
401 gösterim
Kutsal yadigarlar.İlkel ve ölümcül bir güçle donatılmış kadim nesneler. Fakat onlar bu dünyanın koruyucuları mı yoksa dünyanın sonunu getirecek anahtarlar mı? Londra'da işlenen korkunç bir cinayetin ardından iki bin yıllık bir sırrı ortaya çıkaracak şeytani bir plan harekete geçer. On yıllar boyunca birbirlerinden uzakta tutulan yadigarların koruyucuları vahşice öldürülmeye, kadim nesneler koruyucularının kanıyla yıkanmaya başlar.

Koruyuculardan biri son nefesini verirken yadigarını - olağanüstü bir güce sahip kılıcı - kendine tamamen yabancı birine, Sarah Miller'a emanet eder. Niyeti kızın yadigarı Amerikalı yeğeni Owen'a teslim etmesidir. Hem polis hem de acımasız Karanlık Adam tarafından kovalanan Sarah kısa süre içinde işlenen seri cinayetlerin şüphelisi haline gelir.

Sarah ve Owen hayatta kalan koruyucuları ararken, koruyucuların korumakla yükümlü olduğu ölümcül sırrı ortaya çıkarırlar. Gizemler ikiliyi İngiltere ve Galler boyunca sürecek bir kovalamacanın içine sürükler. Ve çok geçmeden kılıcın bu dünya ile hayal gücünün ötesinde duran tek şey olduğunu fark ederler.


"Tarihsel öğelerle zenginleşen muazzam bir fantastik kurgu."
-Publishers Weekly-

"Okurlar Sarah ve Owen'la birlikte Londra'da turlamaktan keyif alacaklar."
-Baryon Magazine-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2014
 • Sayfa Sayısı:
  401
 • ISBN:
  9789944828109
 • Çeviri:
  Alp Sanlı
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü: