O'nun Genç Dostları Sahabe Efendilerimiz

10,0/10  (1 Oy) · 
1 okunma  · 
1 beğeni  · 
142 gösterim
Bireyselleşmenin ön planda olduğu; uzun süreli dostlukların, muhabbetlerin, ortak dava derdi taşıyabilmenin, aynı davaya baş koyabilmenin ve bu uğurda beraber yol yürüyebilmenin gittikçe zorlaştığı bu dünyada Genç Düşünce Yayınları olarak bizler en güzel dostluğun, arkadaşlığın yaşandığı Asr-ı Saadet iklimine sizleri davet ediyoruz. On dört asır öncesinden günümüze ulaşan hoş esintinin, henüz lise ve üniversite çağında bulunan taze dimağlarda bıraktığı tatlığının iki kapak arasındaki hali olan bu eserle O (sav)’nun GENÇ dostlarını tanıyabilmeyi ve âcizane tanıtabilmeyi arzuluyoruz.

Genç Düşünce Yayınlarının üçüncü kitabı sizlerle. O'nun Genç Dostları adı ile 30 Sahabe Efendilerimizin anlatıldığı kitabı İmh Günışığı Genel Merkezinden edinebilirsiniz.
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2016
 • Sayfa Sayısı:
  295
 • ISBN:
  978-605-65359-2-5
 • Yayınevi:
  Genç Düşünce Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 2 Alıntı

Abdullah bin Mesud
-Ey Abdullah ! Ölümden mi bu korku? Nedir bu gözyasi?
- Ne ölümden korkusu ! Akibetimden korkuyorum, gunahlarimdan korkuyorum, yarin Allaha verecegim hesablardan korkuyorum .

O'nun Genç Dostları, Kolektif (Sayfa 23 - Genc dusunce yayinlari)O'nun Genç Dostları, Kolektif (Sayfa 23 - Genc dusunce yayinlari)